Wpis z mikrobloga

kumpel zaczyna przygode z wt i wybrał sobie japońskie samoloty. one się do czegoś nadają? bo to jedyna nacja której nie robiłem ;D #warthunder
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko ruskie są dobre do końca drzewka, a kitajce? ;)


@kvvach: Kitajce też na każdym tierze mają dobry samolot, a Sabre ogrywa Migi 15 pod względem osiągów jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Kitajce też na każdym tierze mają dobry samolot


@wysuszony: no raczej nie, środek drzewka ssie i nie podejścia do FW, ŁA czy Spitfire. a Sabre jest Amerykański ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Sabre jest Amerykański


@kvvach: Ale jest w drzewku japońskim jako topowy jet? Jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ki-200 przed drastycznym zwiększeniem BR też potrafił robić miazgę. W środku drzewka masz znakomitego Ki-43-III i niezłe A6M3 i A6M5 (teraz trochę gorsze, ale latać się da). To że jest mniej samolotów niż w UK czy u Niemców nie znaczy że nie ma czym pograć na każdym z tierów.
  • Odpowiedz
@agablazej: Nie wiem czy dla newbie to jest dobry wybór, ale mi się nimi dobrze grało. Mają dużo ciekawych samolotów, tylko trzeba sprytnie wykorzystać ich przewagę.
  • Odpowiedz
@agablazej: Ki-43 III Otsu to chyba najlepiej kręcący się samolot w grze + 2 x 20mm w dziobie robi robotę. Mam odblokowane całe japońskie drzewko (oprócz bombowców i paru jetów) i właśnie tą małą hayabusą lata mi się najlepiej ;p
  • Odpowiedz
@agablazej: Zrobił błąd. Ostatnio wziąłem się za grind w okolicach BR 4.3 i płaczę gdy latam. Gdy jesteś jeden na jeden to musisz wygrać, nie ma opcji (chyba że trafisz na ogarniętego kolesia, który będzie robił b&z do skutku, ale nawet wtedy zawsze możesz zrobić unik i puścić mu serię po ogonie zanim ucieknie) - rzecz w tym, że na AB rzadko masz ten komfort. Na ogół robi się mniejsza
  • Odpowiedz