Wpis z mikrobloga

@szancik: powinni odebrać ją rodzicom, rodziców do więzienia, a dziecko do domu dziecka. Kto to widział, żeby dziecko pracowało w tym wieku i to jeszcze bez pozwolenia, sanepidu, kasy fiskalnej i odprowadzania składek na ZUS. Rośnie nowe pokolenie oszustów i patologii
  • Odpowiedz
@Wielki_Inkwizytor: Co ty człowieku mówisz ? Według mnie właśnie dobrze że jak dziecko chce samo dorobić do kieszonkowego, wystawiło sobie SAMO krzesło, stolik itp. (To uczy pracowitości a nie jak większość nowego pokolenia XXI wieku komputer i nic innego). Nikt dziecka nie zmusza do pracy bo jeśli jest przeciwnie to się z Tobą zgodzę ale puki to nie zostanie udowodnione to według mnie dziecko powinno mieć takie możliwości oczywiście na swoim
  • Odpowiedz
@szancik: Jak za dzieciaka naoglądałem się amerykańskich filmów i kreskówek to zawsze chciałem sam stanąć z taką lemoniadą na osiedlu, pewnie jedyne co bym zarobił to #!$%@? od dresów i kuratora za nielegalny handel.
  • Odpowiedz
@Wielki_Inkwizytor: Ok ale bardziej prawdopodobne jest to że w Stanach by tak było niż tu w PL policja albo co lepsze straż miejska która zamiast łapać tych co śmiecą po ulicach i meneli wolą wlepiać mandaty babcią sprzedające kwiaty bo ich polska emerytura nie starcza nawet na leki...
  • Odpowiedz
Dlaczego piszecie "w Stanach" jak to w Kanadzie? Gdyby w Stanach komuś ta lemoniada zaszkodziła, to starym dziewczynki nawet skarpetek by nie zostawili...
  • Odpowiedz
W Polsce nawet jakby nie dał mandatu a grzecznie się napił to wykopki pisałby że Policjant nie ma co #!$%@? robić w pracy tylko #!$%@? po lemoniade i jeszcze mandatu nie #!$%@?ł down jeden nie szanuje prawa xDD
  • Odpowiedz
ja #!$%@?. Jak tylko zobaczylem to zdjecie, to od razu wiedzialem, ze beda komentarze typu "a u nas to mandat!". Nie spodziewalem sie jednak, ze o tym bedzie cala dyskusja ;) WYPOK PE EL IKS DE
  • Odpowiedz