Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo

Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest tabletka, która po rozpuszczeniu na języku zmienia smak z kwaśnego albo gorzkiego na słodki. Spróbowałem z rodziną i jest trochę zabawy i śmiechu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Produkty, które wypróbowaliśmy i faktycznie stają się słodkie:

cytryna
pomarańcza
grejpfrut
czerwona porzeczka
czarna porzeczka
pomidor (staje się jeszcze słodszy)

i uwaga król imprezy: OGÓREK KISZONY. ( ) co prawda niezbyt smaczny, ale słodki.

Efekt utrzymuje się przez około godzinę.

Instrukcja obsługi: tabletkę kroimy na pół i taką połówkę kładziemy na języku i przemieszczamy ją po całej jego powierzchni, aż do całkowitego rozpuszczenia (trwa to kilka minut). Tak więc jedna tabletka wystarczy na smakowe szaleństwo dla dwóch osób.

Kupiłem całe opakowanie i jest to co prawda ciekawe doświadczenie, ale za drugim razem stałoby się już nudne, dlatego jako że mam dobry humor uszczęśliwię dwóch Mirków lub dwie Mirabelki, no albo jednego Mirka i jedną Mirabelkę, którzy zaplusują ten wpis, dostaną taką tabletkę i będą mogli podzielić się wrażeniami z jeszcze jedną osobą.

Zastosowanie praktyczne - założyć się z kimś kto pierwszy się skrzywi podczas masowej degustacji cytryn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
m.....3 - #rozdajo #zadarmo

Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest tabletka, która po...

źródło: comment_FtzpnhXxAPznT4uULd7ICPHc8a9UIlA1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@malytrol: wiem, dlatego moje spie*dolenie nie pozwala mi teraz częstować się czymś, jeśli nie byłam przy otwieraniu tej rzeczy, albo jeśli coś podano konkretnie mi - kombinuję jak mogę. Pewnie sporo na tym tracę, ale strach jest większy. Przytoczyłabym jak bardzo moje zachowania są irracjonalne, ale nie będę się ośmieszać :d
  • Odpowiedz