Wpis z mikrobloga

@Ten_tego: dwóch kolegów miało różne modele i sie rozpadły po roku
@Piotrek19cm: słabiutkie te słuchawy
@luke-play: w recabling nie chce sie bawić, masz jakieś inne propozycje co do słuchawek? sprawdze jeszcze mp3store
@Veuch: wykresu nie oszukasz, może ktoś oczekiwał po prostu innego dźwięku, chociaż i to da sie equalizerem zrobić
@hors: na pewno odradzam Sennheisery. Świeże były zepsute i od razu musiałem oddać i czekać 2 tygodnie na wymianę na nowe. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hors: bez recablingu też dają radę. Zależy też do czego chcesz dokładnie ich używać. Do muzyki elektronicznej/rapu/rocka/filmów są ok, ale przy cięższym i bardziej skomplikowanym metalu i w niektórych grach już się trochę gubią. Zastanów się też, czy nie lepiej kupić jakieś (pół)otwarte słuchawki (np. Koss Porta Pro, Sennheiser HD 518). W CAL przy takiej pogodzie długo nie posiedzisz, bo Ci uszy się stopią : P
@tage: akurat teraz mam sennheisery hd201 i nic sie z nimi nie dzieje, ale mają tragiczny bas
@luke-play: pół otwarte/otwarte odpadają, zbyt dużo szumów w domu
@animetopedal: myślałem o pro80 zwłaszcza że są tańsze od CALi (na aliexpress oczywiście, w polsce sztucznie zawyżyli cene przez hyperx cloudy), ale ostatnio ponoć powysyłali ludziom zepsute sztuki a z gwarancją przy zamawianiu z chin jest różnie
@hors: ja mam PC320 właśnie do komputera i tego, że są wygodne nie odmówię ale po tych przygodach jestem zniechęcony do firmy. Kupowałem też dokanałowe do słuchania muzy na mieście i pierwsza para też zepsuta i wymieniać musiałem.
Najchętniej to bym kupił Beyerdynamic, ale 1k nie wyłożę na taki sprzęt. ;(
@hors: Po pierwsze świetna jakość wykonania, nie trzeba się bawić w jakiś recabling żeby porządnie grały, pod względem jakości dźwięku czy detali Pro80 nie ma konkurenta gdzieś do 500 zł, w dodatku przestrzeń rewelacyjna. W połączeniu z dobrym źródłem nabierają też dość funowego brzmienia, basu też mają idealną ilość (choć ja bassheadem nie jestem, to nie wiem jak u innych) w ogólnym rozrachunku wychodzi jak niebo a ziemia, na korzyść Pro80
@animetopedal: jedyne co mnie martwi to to że pro80 mają 60 omów, moje hd201 mają 24 omy, integra wytrzyma to? Słucham na nich przy głośności 12-18%, więc raczej o głośność nie musze sie bać?