Wpis z mikrobloga

@barytosz: @plusbear: Tak się składa (Ty @barytosz wiesz :D), że jadę do Gruzji stopem 10 lipca czyli za 3 dni. EKUZ wyrabiałem rok temu i w tym roku jakieś 2 tygodnie temu też. Wyrabia się w 5 minut, czeka się tyle ile właśnie kolejka wynosi (a przeważnie jest to parę osób, chociaż nie wiem jak jest w innych miastach, ja wyrabiałem w Rybniku). Tylko że ja to
  • Odpowiedz
@plusbear:
@barytosz:

Karte wyrabiaja od reki. Ale trzeba wziac pod uwage ze ta karta nie gwarantuje za wiele, a w niektorych krajach praktycznie nic. Tzn pozwala Ci skorzystac ze sluzby zdrowia ale na zasadach panujacych w kraju, czyli czesto tak czy siak za wizyty trzeba placic. Po za tym w przypadku jakiegos wypadku czy cos za transport do kraju musisz zwrocic z wlasnej reki.

Ja wrocilem wlasnie stopem z balkan i bylem tam zreszta drugi raz. Za soba mam tez wypad do krajow zachodnich i nie wyobrazam sobie nie kupic ubezpiecznia dodatkowego, tym barziej ze za 30 zl wynegocjowalem dosyc dobra kwote ubezpiecznia plus ubezpieczenie rzeczy osobistych i OC
  • Odpowiedz
  • 0
@Lampowy: w czym się ubezpieczales? a z poradnikami jest taki problem ze to dodatkowe kilogramy, a teraz za bardzo nie mam kiedy ogarnąć na własną rękę co chce zobaczyć i robić do tego jakieś notatki bo pracuje aż do wyjazdu
  • Odpowiedz
@barytosz: W generali, trzeci rok juz i trzeci raz znizka:). Opracuj sobie ile sie da i wrzuc na tela. W samym budapeszcie masz zabytkow na trzy dni zwiedzania a kazde z nich to osobna historia. Od siebie dodatkowo w budapeszcie polacam terror haza. Jak jestescie ponizej 25 lat bodajze to bilety w muzeach macie taniej, w pradze jak jedziecie to muzem lotnictwa i czekolady tak po za reszta.

Zapisz obszary
  • Odpowiedz