Wpis z mikrobloga

@Votlipak: Patrze na MALu ma 7,20, niby można dać kiedyś szanse, chociaż wiem z mojej listy, że jak coś ma poniżej 8 to będe wybrzydzać. (chociaż zdarzają się wyjatki gdzie anime jest super popularne i ma wysoką ocene, ale w mojej opinii jest raczej średnie - patrze na was tytani i sao >:C

@EmaliowaSowa: nie lubię ani Tytanow ani SaO :c
Nie rozumiem hajpu na nie.

Co do ocen na MALu. Od długiego czasu nie zwracam uwagi na oceny i myślę że wyszedłem na tym tylko dobrze. Sam sobie wyrabiam opinie o danych tytułach. Trafiam na crapy, średniaki, dobre czy rewelacyjne tytuły, ale o tym co mam aktualnie oglądać nigdy nie.decyduje.zdanie większosci (srednia ocem).

Co do SbR. Jak nie lubisz moe klimatów to odpuśc.
@Votlipak: W SaO bardzo podobało mi się założenie, że ludzie uwięzieni w grze mmoprg walczą na śmierć i życie. Postacie były ładne, muzyka ładna, niektóre lokacje całkiem całkiem. Ale tak beznadziejnie zmarnowano cały ten potencjał, że chyba gorzej się nie dało :I Autor chyba nigdy nie grał w żadną grę co więcej. Ja nie wymagam, żeby to było jakieś doskonałe odwzorowanie gry, ale np oglądając Log Horizona jestem w pełni zadowolona,