Wpis z mikrobloga

#buty #butydochodzenia #adidas #nike #reebok #puma #pytaniedoeksperta #pytaniedowykopkow #butysportowe

Hej wykopki, polecicie może jakieś buty na sezon letni? Deczko późno się zabrałem za zakupy, ale nie miałem wcześniej czasu się tym zająć. Szukam czegoś wygodnego i ładnie wyglądającego + żeby było w miarę trwałe. Przeznaczenie to głównie poruszanie się po mieście, jeżdżeniem samochodem itp. więc fajnie by było gdyby przód był dość trwały, podeszwa jakoś super jak dla biegaczy nie musi.

Aktualnie miałem Adidas Porsche i poza tym, że przód się szybko zniszczył (już chyba po pół roku) były całkiem spoko (nosiłem +rok), wcześniej miałem Nike T77 Lite i te byłby bardzo wytrzymałe (po 2 latach nie były zbytnio zniszczone), jedynie trochę się na szaro przebarwiły jakby, co do wygody nie pamiętam już, ale dość przeciętne były chyba.
Przeglądałem oferty w tym roku i w sumie nic ciekawego mi się nie rzuciło w oczy spełniającego moje kryteria, a wszystkie strony z ocenami są zalane spamem #60groszyzawpis pozytywny, także do dupy z takimi opiniami...

Ktoś coś poleci? :)
  • 8
@kompocki: wolał bym coś niższego, kolor celuję biały, ew. czarne, ale dzięki za podrzucenie. W reebokach mnie bolało, że te "języczki" co mają, są takie cienkie i wrzynają się w nogę strasznie i niewygodne są przez to. Ten który podałeś akurat ma taki gruby, ale to jest ogółem taki gruby but, a wolę takie mniejsze/cieńsze troszkę.

No i idealnie żeby był ze skóry.
@masiej: no chyba się rozjechaliśmy "targetem", ale mimo wszystko dzięki za jakiś odzew i propozycję :) miłego użytkowania i by długo służyły, moje ostatnie nike'i służyły mi o dziwo dwa lata i trzymały się jeszcze bardzo dobrze technicznie :)