Wpis z mikrobloga

- Bądź mną, level over 30
- Siedź w domu cały czas bo przymusowe wakacje ze złamaną nogą mocno
- Zainstaluj #skyrim kompletny ze Steam, bo arcy erpeg a nigdy czasu nie było
- Pograj dwa dni, zajeb dwa smoki
- Strać zapał i wenę i #!$%@? grę z dysku bo nuda level over 9000 i w ogóle drętwo
- Czemu nie kupiłem tych #!$%@? Soulsów na wyprzy...... ;___; smuteczek.png
- Graj w #quakelive na pocieszenie
- Profit
- Kurtyna

#gorzkiezale #przemysleniazdupy
  • 21
  • Odpowiedz
@Jubei: Nie wiem czy jest demo, ale sam mam ponad 50h grania i jestem dopiero w połowie. Ściągnij sobie z torrenta a jeśli Ci się spodoba to kup. Jak dla mnie gra jest o wiele lepsza niż Skyrim. Raczej nie słyszałem aby ktoś kto ją kupił narzekał.
  • Odpowiedz
@mrmydlo: No ja próbowałem Obliviona. Po kilku godzinach okazało się, że wszystko co ta gra ma do zaoferowania to pusty świat, denne dialogi, nieudany system levelowania i questy w stylu "zabij 2 wilki a zamek będzie twój"... Nie było żadnego elementu typowo RPG-owego, który by mnie zaciekawił.

@Jubei: Spróbuj Gothica 2. Ja ostatnio sobie odświeżyłem i większość nowych RPG-ów się nie umywa. A jeszcze jest masa modów, niektóre prezentujące duże,
  • Odpowiedz
Ok. przyjmij wyrazy współczucia, tym bardziej, że lipiec. Jeśli było zespolenie to spoko, bo na kontroli powinni zrobić okienko w gipsie i wtedy można poszurać jak swędzi. Jeśli nie, drut zawsze spoko. Zdrowia!
  • Odpowiedz
@Biegly_internetowy: 21 wiek cumplu, wstawili mi stainless steel na obie kości (ponoć bardzo złe złamanie) i nie mam nawet bandarza, jedynie opatrunki na 3 cięciach. Pierwszego idę na rtg obadać czy ładnie zrasta i mam nadzieję do końca wakacji kusztykać z supportem na początku. Jesteś dokturem?
  • Odpowiedz