Wpis z mikrobloga

Mirki, w #lidl #piwo #kasztelan 660 ml za 2,22 zł, co daje całkiem fajną cenę 3,36 zł za 1 litr albo 1,68 zł za 0,5 l.
Karton zawierający 15 sztuk (pic related) wychodzi za 33,3 zł.

Pozwolę sobie też #cebuladeals, bo to i tak jeden z ciekawszych wpisów jaki tam wpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#promocja nie wiem do kiedy trwa, ale na pewno od 22.06 także pewnie nie krócej niż tydzień.

#alkohol
WatchYourBack - Mirki, w #lidl #piwo #kasztelan 660 ml za 2,22 zł, co daje całkiem fa...

źródło: comment_dEGItaHREe7nORN8yaYoak6i8dy7amV3.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@jerzy110992: ale nie ma tagu #podpiwo, a #podpiwek się nie liczy ;)
@elmo141: sam też lubię piwa trochę ciekawsze niż Kasztelan, ale jeśli idę w plener to nie wezmę szkła ani piwa za 10 zł/butelka, bo szkoda. No i nie oszukujmy się, taki Kasztelan nie jest po to żeby degustować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I swoją drogą, w mojej opinii, Kasztelan jest jednym z lepszych
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: nie chodzi mi o kropki, bardziej o to że podobno na takie promocje leje się inne partie, żeby zrobić cenę. Dlatego pytam jak smak, choć jeśli często nie pijesz kasztelana to pewnie Ci wszystko jedno
  • Odpowiedz
sam też lubię piwa trochę ciekawsze niż Kasztelan, ale jeśli idę w plener to nie wezmę szkła ani piwa za 10 zł/butelka, bo szkoda


@WatchYourBack: nie wezmiesz, bo co? W domu koneser, a w plenerze juz nie czy o co chodzi?:D
  • Odpowiedz
@jutrosieogarne: nie, bo w plenerze wypija się (wypijam) więcej niż jedno i nie ma tam miejsca na degustacje ;)
@FantaZy: rozumiem o co Ci chodziło.
Ktoś wyjaśniał kiedyś, że to przeważnie bajki, bo producentowi (browarowi) nie opłaca się zmieniać składu piwa na rozlanie jakiejś partii. Czy prawda czy nie, nie wiem.
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: hmmm... jak podaje wikipedia - lidl ma 517 sklepów w całej Polsce. Myślę, że to nie problem dla browaru wypuścić taką serię. Ale no, nie chcę się tu spierać, po prostu tak mi się wydaje, że jednak wszystko ma swoją cenę.
  • Odpowiedz
@FantaZy: nigdy się tego nie dowiemy poprzez takie dywagacje. Koszt produkcji litra piwa jest tak śmiesznie niski, że niezbyt jest na czym tam ucinać i ewentualne oszczędności na składnikach nie przyniosą wymiernych efektów w kosztach zamawiającego/browaru.
  • Odpowiedz