Wpis z mikrobloga

Właśnie szukam jakiegoś taniego papieru do biura i chyba poszedłem o krok za daleko bo na jednej ze stron pod papierem firmy Aro znalazłem taki komentarz:

"Papier, z którym się zaprzyjaźniłam.
25 maj 2015
Krynia01

odWrocław
Jakość 5 / 5
Ocena 5 / 5
Papier Aro Ksero A4 jest wypróbowanym towarzyszem moich wieloletnich biurowych zmagań. Nigdy mnie nie zawiódł, mimo ze przepuściłam przez wysokowydajne urządzenie HP 4555 już chyba setki tysięcy arkuszy gęsto je zadrukowując.
Faktura papieru #!$%@? się miłą opuszkom palców, zrównoważoną gładkością. Arkusze nie ślizgają się po sobie nazbyt łyżwiarsko, ale też nie „bronują się” nawzajem - w efekcie papier niezawodnie (bez zacięć) współpracuje z podajnikiem drukarki i należycie wchodzi w relację z pokrywającym go tonerem.
Pojedynczy arkusz papieru w ewolucjach manualnych przyjaznym, nienachalnym szelestem współtworzy akceptowalne środowisko akustyczne.
Zapach uchwytny tylko dla nader wrażliwych receptorów subtelnie oleisty, ale raczej w tonacji palm kokosowych niż wielkoprzemysłowego mazutu.
Białość (albedo) papieru wyzbyta choćby zadatków pożółkłości, młodzieńcza, rześka - pomiędzy lodem Oceanu Północnego a świeżym porannym śniegiem – świetnie harmonizuje z powściągliwym designem opakowania ryzy: prosta grafika, dominacja bieli, dyskretna ekologiczna deklaracja szacunku dla „zrównoważonych zasobów”, zwięzła wielojęzyczna informacja.
Z papierem ARO Ksero A4 jestem zaprzyjaźniona i wszystkim tę przyjaźń szczerze rekomenduję.
Tak, polecam ten produkt."

#heheszki #biuro #firma #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz