Wpis z mikrobloga

Trzeci raz ukladam wate w lemo 2 i trzeci raz lapie bobra, ukladalem na mirkowy sposob i na sposob freaka z yt. Co to sie stanelo? Wczesniej mi sie nie zdarzalo. Soczek leje o 50/50 jak zwykle.
#epapieros
  • 6
  • Odpowiedz
@doktorplaga: Za ciasno/luźno wata w grzałce? Ja robię tak że układam watę przy skręconej tulejce kominka i po nawilżeniu jej "doklejam" ją do do bazy tak żeby było sporo miejsca przy otworach doprowadzających lq. Palę na 0.5-0.6Ohm, lq 70% VG i mogę grzać do woli, w zasadzie cały baniak bez większych przerw.
  • Odpowiedz
@doktorplaga: sprawdź jeszcze czy wszystko masz dobrze skręcone. Słupek dodatni i śrubki, może tam robi się jakieś zwarcie...?
Albo masz hotspota. Czasami "wąsy" grzałki się za bardzo rozgrzewają i jeśli warta ich dotyka to jest instant bober.
  • Odpowiedz
@doktorplaga: Zależy jaką masz tą grzałkę. odpal ją bez waty będziesz widział czy robi się gdzieś bardziej czerwona. Powinna się rozgrzewać od środka do zewnątrz.
A dodatkowo ja zawsze staram się układać watę tak żeby nie dotykała wąsów, jak juz jest nasączona.
  • Odpowiedz