Wpis z mikrobloga

Planujemy wyjechać gdzieś ze znajomymi, na wakacje. Myśleliśmy nad Bułgarią, coby nie wyszło za drogo. Możecie coś doradzić, jakieś wskazówki jak szukać, gdzie i czego? I jaki termin najbardziej dogodny, bo wstępnie to tak sierpień/wrzesień myślę. Lepiej samemu wszystko ogarnąć czy biuro podróży zupełnie wystarczy? Pomóżcie, bośmy zieloni w temacie :-)
#wakacje #wczasy #urlop
  • 6
  • Odpowiedz
@extralion: ja bym po prostu w sierpniu lub wrześniu kupił last minute w jakimś biurze razem z ofertą all inclusive. czasami można za 700-1000 polecieć. niektórzy nie polecają all inclusive ale szczerze mówiąc na jedzenie, napoje itp bardzo dużo się wydaje a tam masz to zapewnione. do tego alkohol, może nie pierwsza klasa ale pić można...
  • Odpowiedz
@extralion: Zerknij na kompleks Garden of Eden w miejscowości Svety Vlas. Pod koniec sezonu można wyłowić tanie duże apartamenty. Miałem z widokiem na morze, basenami przed wejściem i winda na plaże spod drzwi. Warto miec tam auto (1km do centrum). Ogarnij pobyt sam - większa frajda. Do tego ja unikam allinclusive - brzuch rośnie i nie ma motywacji by każdego dnia próbować jedzenia gdzie indziej czego innego.
  • Odpowiedz
@extralion: absolutnie. Gruzini mają sporo z tych pozytywmych cech naszych słowiańskich braci. Swojscy, naturalni, gościnni. Aha. I sa prawoslawni, wiec żadne szalone muslimy, jak ich sąsiedzi. Brzmi to pewno jak marna reklama ale pod każdym względem lepiej gruzinow wspominam od bulgarow.
  • Odpowiedz