Wpis z mikrobloga

Mireczki z #turystyka ? Nie za bardzo wiem kogo zawołać. Chciałbym zaczerpnąć opinii o namiotach firmy #campus Posiada ktoś z was takowy? Przeczytałem kilka opinii w internecie. Ludzie mówią, że przemakają przy zwykłym deszczu, a tu przychodzi inny gośc i mówi, że 3 dniową ulewę przetrwał jego campus. Mocno się zastanawiam, bo jest dość tani w porównaniu do podobnych wariantów z Fjord Nansen czy Wolfskina. Czy może serio wyłożyć te 100-200 zł więcej na FN?
Szukam ogólnie namiotu 2-3 osobowego, łatwego w transporcie, do 400 zł. Chyba, że mnie przekonacie to do 500 zł.
#pytanie #namiot #biwak
  • 11
@n0rex: Mam śpiwór tej firmy i w sumie żałuje. Zamki rozwalone i jakoś tak po 2 latach wygląda marnie. Co do namiotów to polecam quechua 2 sec. mam III osobowy (idealny dla dwóch + laptop między nimi :) mam go 3 sezon i ogólnie śpie w nim przez tydzień - rocznie- i nic złego się nie dzieje.
rozkłada sie raz dwa i nie ma z tym roboty. polecam.
@n0rex: tak. Można nosić jak torebke albo po prostu wrzucić go do bagażnika samochodu. Na YT masz filmiki gdzie sprawdzisz jak to szybko się rozklada. Są różne modele, od klitki do pałacu :) sory al;e chyba nie ten model
@n0rex: Ciesze sie, że mogłem pomóc. Tylko co do Twojego modelu - nie wiem czy on się rozkłada też tak szybko i jak się go transportuje, może to być standardowy model a nie "2 sec"