Wpis z mikrobloga

Xiaomi Yi czy tam XiaoYi

Zamówione 19.05
Wysłane 25.05
Odebrane 8.06
Kupiona na #geekbuying. Wszystko spoko - ostrość była ustawiona na robienie selfie z ręki ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale poprawiłem ją i teraz jest fajnie na motocyklu. Jakość mikrofonu zostawia trochę do życzenia, w #mobius prawilniejsza jednak. Jak za taką mamonkę jest naprawdę super ( ͡ ͜ʖ ͡)

https://www.youtube.com/watch?v=w-4Y04FenSc jak wejdziecie w inne filmy to tam będą inne filmy. Xiaomi robione.

#xiaomi #yi #xiaoyi #itemyzchin #chinskiecuda #pokazzakupy #aliexpress #sj4000
  • 19
  • Odpowiedz
@jcob: dzięki! Zdejmujesz dekielek, strugasz ostrożnie klej przy gwincie obiektywu, wykręcasz go mniej więcej o 1h
@Nawry: siemka :)
@empary: a propo kart to nie wiem czemu taka burza zawsze, żeby najlepsze brać :D. Class 4 powinno banglać pewnie nawet. Ja mam samsunga 32gb class 10/1
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie ma. Moja wiedza nie sięga tak daleko, ale to chyba kwestia hardware. Zobaczymy co przyniosą aktualizacje :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Zegarkowo mówiąc. Trzeba robić foty np i sprawdzać czy jest już ok. Kwestia pół godziny roboty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Mam już kupiony mikrofon Zalman mic 1 i gniazdo pod tegoż jacka, będę przerabiać, żebym mógł nagrywać motovlogi na ten przykład B-)
  • Odpowiedz
@Savier: Faktycznie ten focus jest na tyle słaby ze trzeba kombinować? Pytam sie bo tez chce stowowac na moto.
Po przesunieciu mocowales ponownie pozycje np za pomoca goracego kleju?
  • Odpowiedz
  • 1
@Savier: Tez dzisiaj zrobiłem akcje ze zmianą ostrości. Teraz jestem zadowolony :-). Jaka masz rewizję kamery? (pierwsze 4 litery pod bateria). Jak długo możesz nagrywać film na jednej baterii?
  • Odpowiedz