Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że matura za mną a nie chcę trzecich wakacji przed #guildwars2 spędzić to mam pytania -
1. Czy #worldofwarcraft to dobra opcja do wypróbowania o ile jeszcze nie grałem?
2. I jak to to jest z tym okresem próbnym na battle.net? Zaczynam wtedy od 1 lvl'a bez żadnego dodatku czy mam próbnie wszystkie dodatki?
3. Jaki serwer? Chodzi mi bardziej o zaludnienie niż o ilość rodaków.
4. Da radę w pierwszy miesiąc uzbierać na token do przedłużenia, czy jednak trzeba sobie przedłużyć żywot?
5. Czy jakaś klasa jest szczególnie słaba? Chciałbym coś tankowatego...
6. Jakaś strona gdzie poczytam o początkowym lore?
7. Ile po taniości cebulionów kosztuje miesiąc subskrypcji?

#mmorpg #pytanie #gry #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
1. wpadniesz w nolife :P
2. masz chyba do 20 albo 40 lvla za darmo. szybko się expi. Battlechest daje 1 msc gry + dodatki. Trzeba kupić tylko najnowszy.
3. Najwięcej polaków jest na Burning Legionie, nie szukaj najbardziej zaludnionego bo wbijanie po najnowszych patchach to tragedia, ale puste serwery też nie są za ciekawe.
4. nie wiem.
5. jak tank to wybierz druida. Gdy się znudzi zawsze możesz z niego zrobić
  • Odpowiedz
@Acnologia: 1. Pewnie. Imo WoW to najlepszy MMORPG, ale ja się nie znam.
2. Z tego co mi się wydaje, to musisz mieć dodatki, ale nie jestem pewny.
3. Podczas wyboru serwera jest pokazana populacja (Low, Medium, High czy coś w ten deseń) i możesz sobie wybrać. Najwięcej polaków jest na Burning Legion.
4. Wątpię. Chyba, że będziesz farmił 24/7 na 100lvl postaci.
5. Nie ma słabej klasy, każda jest przydatna.
  • Odpowiedz
@kokus: Dzięki za odpowiedź, ale nie zrozumiałem do końca tego 30 - dniowego okresu próbnego. Czy reczywiście jest on także ograniczony ilością lvli? I jak jest z tymi dodatkami w tych pierwszych 30 dniach? A dodatkowo nie rozumiem pojęcia "battlechest". Mimo wszystko łap plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Acnologia: To ja dorzucę jeszcze swoje bez kolorowych okularów:
1. WoW jest teraz bardzo przyjazny nowym graczom. Dawniej atakowanie dwóch mobów jednocześnie było szaleństwem; teraz 10 nie stanowi większego problemu. Jest łatwiej, szybciej i jaśniej: to czy te epitety do ciebie przemawiają, to już kwestia indywidualna. To nadal najbardziej wciągająca gra na rynku i ma ogromny potencjał do rujnowania życia, więc polecam.

2. Odpuść. Za 40 PLN masz wszystko poza najnowszym
  • Odpowiedz
@Acnologia: stary #!$%@? pve idz w pvp, zapraszam na Outland. Best serv pvp. Ogarniesz szybko przy tym community i partnerach gre na 2.2k+ i zabawa się zacznya. Polecam rouge badz mejga na start, zeby ogarnać fastem szym jest team play, dobra komunikacja przy cc, etc - ogarniescie czym jest dobry peel - switch i burn the bitch down. Zadna inna klasa cie w szybkim tempie w to niewkreci. Good luck and
  • Odpowiedz