Wpis z mikrobloga

@Coreman: sprawdzone czy sugestia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czmaja: tak też przypuszczałem przynajmniej wiadomo dlaczego poziom trudności na wiki 'insane'

No nic czekam na patch ewentualne dlc i jazda (òóˇ)
@twice:
Jutro wychodzi nowy patch, po którym savy nie będą kompatybilne. Poczekaj. Albo lepiej zablokuj update, bo w nowym patchu World Conquest będzie sporo trudniejszy chyba.
Ja w 1.10 zrobiłem WC Austria -> Włochy. Nie jest to poziom insane. To poziom medium-hard, ale po jakimś czasie very boring :)
@Ragnarokk: Czy ja wiem, teraz jak się ma łeb, to można i pół państwa zająć w kilka miesięcy. Im więcej ludzi będzie się w stanie wypompować i zasypać forty tym szybciej to będzie szło.
@Ragnarokk: Ale też zwiększają się zniżki na corowanie i dyploaneksjęw wyższych lvlach admina. Podbicie i tak jest najtrudniejsze, zawsze można odłożyć aneksję wasali na później :)
@Kukki:
Kiedy robiłem swój WC to jedyne trudne wojny to były z Francją, trochę z mega-Uzbekami i zaskakująca jedna wojna w Anglią (przyznam, zlekceważyłem ich). Cała reszta podboju to nie była trudność, a zdecydowanie najsilniejszym rywalem byli buntownicy.