Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 30: 1-7.06.2015
Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

Dziesięć utworów na liście. Sam house w najróżniejszych odmianach.

10. eSquire, Polina Griffith – Over Now (Original Mix) || #house

9. Hotlife & Tomo Hirata feat. Jonny Rose - One Last Time (twoloud Sofia to Tokyo Edit) || #bigroomprogressivehouse
Twoloud zaskakują mnie ostatnio. Wypuszczają na prawdę porządne progresywne bigroomy.

8. Inpetto feat. Sean Declase - Gravity (Original Mix) || #house #futurehouse
Bardzo świeży future house, wyróżnia się na tle tego gatunku ciekawym brzmieniem. Raczej spokojny utwór.

7. Lane 8 feat. Solomon Grey - Hot as You Want (Original Mix) || #deephouse
Deep house ze stajni anjunabeats. Czuć wakacje, bardzo miłe dźwięki.

6. Maor Levi & BRKLYN Feat Mariah McManus - No Sleep (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Żydek w swoim stylu. Cudna nutka.

5. Dash Berlin - Waiting (Dash Berlin Miami 2015 Remix) || #bigroomprogressivehouse
Bardzo dobre odświeżenie tej nuty przez ich twórców. Wypłynęło na #umf Miami i od tego czasu czekałem na fulla.

4. Juventa feat. Aloma Steele - Euphoria (Winterborn) (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Juvente lubię, ale mieli lepsze utwory. Co nie zmienia faktu, że powyższa produkcja porządnie porusza.

3. Marco V - We Will Be (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse #progressivehouse
Uwaga: link jest odnosnikiem do soundcloud (tylko preview).
Co do samej nuty - zaskoczenie. Po ostatnich "dziełach" Marco. Ten utwór robi ogromną robotę, stworzony w stylu, który ja uwielbiam.

2. Kyle Watson – Back To You (feat. Kylah Jasmine) || #deephouse
Dawno żaden deep mnie tak nie urzekł. Polecam w pełni.

1. Steve Angello feat. Mako - Children of the Wild || #progressivehouse
Uwaga: słaba wersja z YT, w paczce oczywiście 320 kbps
Jak dla mnie jest to utwór, który plasuje się w czołówce roku. Kocham go i nienawidzę, przez moją obecną sytuację życiową. Polecam.

Zapraszam do komentowania. Przepraszam za krótkie opisy, ale jestem w dołku i jakoś nie mam ochoty na rozpisywanie się.
Link do paczki
#edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 7
  • Odpowiedz
@Delus: fajna robota, miło ze ci sie chce Chociaż muszę przyznać, ze kiedy ostatnio bardziej byłem w temacie muzyki elektronicznej (dobre kilka lat temu), progressivehouse oznaczał coś innego
  • Odpowiedz