Wpis z mikrobloga

@Zircon: ja nie wierzę, że to "operacja". korwin miałby lekko 20% gdyby nie pieprzył o lekkiej pedofilii, głupocie kobiet, itd.
a teraz, choćby i przestał o tym gsdać, i tak każdy wywiad w tv będzie się zaczynał, kończył, albo dotyczył strzelania do bezrobotnych.
a w operację kukiz nie wierzę, bo ludzie przenieśli głosy nie tylko na niego, ale również na Brauna czy Kowalskiego.
Braun zresztą ma podobny problem jak JKM: dostałby
  • Odpowiedz
@frytex2: Tak, tak, na pewno by mial ;)
Zaakceptujcie, ze Korwin to glownie #!$%@?. Go nie interesuje gospodarka, ona jest w tle, czyms co moglo go interesowac 30-40 lat temu. Teraz skupia sie bardziej na filozofii, gadaniu o roznych aspektach zyciu i byciu kontrowersyjnym. To nie jest tak, ze Korwin gada caly czas madrze i cos tam palnie. On caly czas pieprzy glupoty a czasami mu sie zdarzy cos madrego powiedziec.
  • Odpowiedz
@Polandball: Ja wiem, że to ostatnio takie hehe modne porównywanie każdego do Goebbelsa, szkoda tylko, że w większości przypadków nawet nie wiecie lemingi jak stosować to porównanie xD Co ma ten żartobliwy gif wspólnego z 'goebbelsowskimi metodami'?
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty:
Tag #korwin kwitnie jak nigdy, a #neuropa swoje:
Korwin 1%, koniec tagu #korwin kuce odpływają, Korwin się kończy ...

Jak narzazie zauważyłem tylko przypływ trolli - więc po co zakłamywać rzeczywistość?

No chyba, że to po prostu jakaś "zorganizowana akcja". Mam pretensje o to, że spamują tag codzienną kłamliwą propagandą - Czasami nawet wrzucacie ten sam obrazek 5 razy w ciągu 1 dnia! Ile #!$%@? można spamować?!
  • Odpowiedz
@Polandball: Sam nowy troll z kontem od czterech miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Korwin skutecznie oduczył mnie z korwinizmu w ciągu ostatniego miesiąca. Podobnie z ogromną rzeszą ludzi.
  • Odpowiedz
@Coolek: tak jak wczesniej smiałem ssie z osob, ktore zaprzeczały, ze z korwina sie wyrasta tak teraz bede sie smiał z osob, tóre uwazaja,z e korwin sie skonczył po tych wyborach. Nope, korwin dalej bedzie sobie działał, bez wiekszej roznicy
  • Odpowiedz
@frytex2: "operacja Kukiz" to bardziej śmieszki z naczelnych wykopowych kucy, które po debacie się zachwycały jak to Korwin obnażył Kukiza przez co JKM zdobędzie więcej głosów niż on i będzie mógł mu dyktować warunki na jesieni. Skończyło się jak wiemy - Korwin tyle co zwykle, Kukiz 3 siła i w dodatku zamiast się dogadywać to się pokłócili, wyciągali sobie publicznie brudy itp. Czyli o ile raczej to wiele nie zmieniło jako
  • Odpowiedz