Wpis z mikrobloga

Miałem tego nie robić, ale debilizm trzeba tępić. Kiedyś wywiązała się dyskusja, w której ZnajomyKroolika oznajmiła, że robi ludziom z ukrycia zdjęcia do swojej prywatnej kolekcji tym samym mając w dupie ich prawa do zachowania prywatności. Odpisałem jej mniej więcej tyle, że na jakimś party gdzie pojawi się jej dupsko porobię jej parę fajnych fot i zamieszczę na moim blogu z prywatną kolekcją. No i zaczęło się. Przyszła mi na priv pisać jakieś pierdoły, bo na mikro nie chciała już swojej głupoty wszystkim pokazywać. Tak, publikuję to aby jej w miarę dopiec, ale przede wszystkim dlatego, że nie widzę sensu przenoszenia publicznej rozmowy na prywatną skrzynkę. #aferazdupy #wszedzieidioci

Tego mi się już screena nie chciało robić:

GryzoncaSkarpeta

Dziewczyno, błagam Cię. Nie pogrążaj się. Jak chciałaś kontynuować tę rozmowę to trzeba było pisać na mikroblogu, bo nie życzę sobie Twojego spinania dupska u mnie na priv

znajomykroolika

sory, z idiotami jednak nie mam w planie gadac, wiec sie rwij gowniarzu. tyle ode mnie

znajomy
kroolika

a gdybys sie w tym gubil, bo widze, ze do bystrych nie nalezysz, to naprawde nie mam ochoty na pogawedki z posranymi smarkami, ktorym wydaje sie, ze maja prawo uczyc ojca robic dzieci. bokiem mi wychodza malolaty twojego pokroju-szczegolnie dzis. i wiesz co, mam nadzieje, ze solidnie od zycia w dupe dostaniesz ( chociaz w ojej naturze nie lezy skladanie komus tak podlych zyczen) i kiedys nabierzesz troche rozumu. a teraz zegnam i prosze do mnie wiecej nie wypisywac. na mikro masz wystaraczajaco duzo towarzystwa twojego pokroju, wiec trzymaj sie z nimi, a mnie cmoknij w dupe i spadaj
G.....a - Miałem tego nie robić, ale debilizm trzeba tępić. Kiedyś wywiązała się dysk...

źródło: comment_tTr3nrNkCA3tGNyyISqktHizizoadZsD.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz