Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym sobie kupić jakiegoś drona, którym mógłbym nakręcić jakieś fajne filmiki z powietrza. Nie zależy mi na prorozwiązaniach za 20 000. Co dałoby radę? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Przedział cen od 500zł do 50 000, a ja się kompletnie nie orientuję.

Przy okazji zapytam o kamerkę - xiaomi to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o relację jakość/cena?

Dzięki!

#film #kamery #kameraboners #kiciochpyta #drony #xiaomi
  • 22
@intruzzz: Ktoś tu bierze dotację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się nie orientuejsz to po co wchodzisz w ten biznes? Latać umiesz? Podstawy filmowania, kadrowania znasz? Skąd wiesz że będziesz umiał tworzyć fajne rzeczy z dronem?

No ale poniekad odpowiadajac - Xiaomi i inne GoPro to motyw dobry na początek. Z dronami albo robisz własny składak albo inwestujesz w gotową platformę. Pod małe kamery nie opłaca się
@intruzzz: Żadna agresja i złość, przepraszam jeśli tak zabrzmiałem kolego, długi dzień miałem. Jeżeli faktycznie amatorka to na początek lepiej kupić coś małego czego nie będzie ci szkoda rozwalić na pierwszych próbach ;) Na modele z kamerkami przyjdzie czas! Powodzenia, miłego latania i daj znać o postępach.