Wpis z mikrobloga

@merengue: Nie uważacie, że pozycja Bale na prawym skrzydle jest z dupy i nie pozwala mu w pełni pokazać swoich możliwości? Chłopak w reprezentacji wymiata, a w klubie zagubiony...
@misqucf: Nom, ja mam nadzieje, że Benek ogarnie to i przestawi go na lewą stronę, a jeżeli do tego dołoży presing i szybki atak bez miliarda wrzutek to BBC będzie znowu ownić.
@Bury_Zenek: będzie #niepopularnaopinia - technikę, Bale naprawdę 1v1 i klepe ma ogarniętą, tyle, że za bardzo nie ma jak, bo jakiś geniusz go wepchnąl na prawe skrzydło, #!$%@?ł kompletnie kontry i szybki atak ()...
No i nie można zapomnieć o drewnianym Carvajalu, który ma niewiadomo jakie wyobrażenia o swojej grze w ofensywie i dość skutecznie zagęszczał Bejlowi prawą flankę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@merengue: Chodzi mi o to, że Bale miewał wiele meczów (właściwie większość) gdzie nie robił nic. Potrafił w godzinę zaliczyć kilka kontaktów z piłką, nie starał się nie walczył. Było widać, że nie jest w stanie zrobić nic. Calleti w takich momentach idealnie nadawałby się, żeby go zastąpić.
@Bury_Zenek: IMO nie robił nic, bo taki genialny był plan taktyczny Realu - posiadanie piłki do usranej śmierci i milion wrzutek (w końcu mieli być ewolucją tiki-sraki swego czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
Zresztą to samo można niby napisać o CR i Benzie w niektórych meczach, tylko że tam ludzie dostrzegają, że środek pola był mega statyczny, nie potrafił zdominować rywala i przez to atak nie miał