Wpis z mikrobloga

#sprzedam #xiaoyi #xiaomi

Mam do sprzedania nową kamerkę Xiaomi Yi. Zestaw rozpakowałem, sprawdziłem czy działa nagrywanie, robienie zdjęć, wifi.
Cena: 350zł z wysyłką kurierem
Płatność: przelew, pobranie, paypal

Gdyby komuś zależało na kamerce nierozpakowanej, w zafoliowanym pudełku to za kilka-kilkanaście dni będę miał takie do sprzedania.

@Arveit: miałem dać znać :)
Jelen_Szlachetny - #sprzedam #xiaoyi #xiaomi 

Mam do sprzedania nową kamerkę Xiaom...

źródło: comment_2c5joH5zkQkAKdlHc4wC2tjqNsikIo7p.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: piszesz, ze bedziesz miec takie, liczba mnoga, wiec nie sadze, zebys kupowal to dla siebie, zostaje handel, wiec rozumiem, ze juz podatek dochodowy nasmarowany i dzialalnosc tez jest? Do tego probujesz to sprzedac na portalu, ktorego uzytkownicy w 99% znaja aliexpress, plizzzz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@KAROO: no i co chcesz mi udowodnić? Nie męcz się, wiem do czego pijesz. Nie jestem żadnym januszembiznesu, który notorycznie kupuje na ali i robi byznesy na allegro. Miałem ochotę to sobie kupiłem dwie sztuki, a czy dam je komuś w prezencie czy sprzedam z małym zyskiem jakiemuś wykopkowi to już moja sprawa. No chyba, że zrobiłem Ci "konkurencję"... trudno. :-)

Do tego probujesz to sprzedac na portalu, ktorego uzytkownicy w
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Ja mam wrażenie, że na wykopie to niemal sami cebulaki w wieku 14 lat, którzy wolą zaczekać miesiąc czasu aby zaoszczędzić 2 zł tak jak na lampce USB :D Osobiście uważam, że cena bardzo dobra. Bez czekania miesiąc, narażania się na dodatkowe cło, VAT i koszt odprawy celnej czy zakup podróbki czy też zaginięcia przesyłki (a rownież takie przypadki się trafiały szczególnie jak brało się przesyłkę nierejestrowaną co w przypadku
  • Odpowiedz