Wpis z mikrobloga

Zestaw oddzielnie mikro i słuchawki będzie sprawował się o niebo lepiej i dzięki temu słuchawek możesz zawsze używać poza domem. Sam mam taki zestaw, mikro za 12 zł od dobrych 7 lat mi świetnie służy a słuchawki już parę razy zdążyłem wymienić.
@jestemprohard: Ta, opinie. Gdzie? Na forach? Sluchawki 5.1 i 7.1 też mają podobno dobrą opinie wśród graczy, cały ten shit for pro gamers to można do kosza wrzucić, trochę więcej plastiku, odpustowy wygląd i światełka, znaczek razera czy jakieś sriberie i słuchawki można sprzedawać o 200% drożej.
Poczytaj np. to bo nie chce mi się każdemu z osobna tego wyjaśniać: http://forum.benchmark.pl/topic/172967-o-tym-dlaczego-nie-warto-kupowa%C4%87-s%C5%82uchawek-z-mikrofonem-takich-marek-jak-logitech-creative-roccat-razer-steelseriesmad-catz-itp/
@jestemprohard: Każde są dobre, nie ma czegoś takiego jak słuchawki najlepsze bo każdy lubi co innego i każde z nich grają inaczej, dlatego odsyłałem cię do recenzji w internecie gdzie masz opisane jak grają poszczególne słuchawki i jak sobie radzą w różnych utworach.
Mikrofon jak mikrofon, u mnie dobrze działa wszystko słychać. Nie oczekuj że będziesz miał dźwięk jak z mikrofonu pojemnościowego. Jest ok.