Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś fajnego pilota do #kodi #xbmc. Widzę po necie zdjęcia jakichś pilotów, które z jednej strony mają pilota, z drugiej klawiaturę. Albo jakieś takie miniklawiaturki wielkości game pada. Kupował coś kiedyś coś fajnego, co nie kosztuje setki cebulionów, działa bezprzewodowo (ir / wifi),a sprawdza się w takich rozwiązaniach multimedialnych? Wiadomo, większość czasu to play/pause/vol up down. Ale jeśli komputer ma być multimedialny, to wypadało wpisać tytuł utworu, albo coś wyszukać w necie.
Mile widziany #aliexpress ze sprawdzonym majfriendem :)
  • 6
@RRybak: nie polecam tych irdowych - jeden mi przyszedł i nie działa.
Ten co @breja dał wygląda ciekawie, ale jest też Rii i25/K25 - jeszcze więcej przycisków. Aktualnie mam Rii i7 i całkiem nieźle sobie radzi po skonfigurowaniu (choć brakuje kilku klawiszy).
@xcccx: podobna cena, podobny wygląd. Z ciekawości - jakich klawiszy Ci brakuje? Przecież to pilot, a nie narzędzie do codziennej pracy. Jakieś konkretne zastosowania, czy o czymś nie myślę teraz a wychodzi w praniu?
@RRybak: i7 jest malutki (bo taki mam, nie i25 na którym byłoby wystarczająco i ma jeszcze klawiaturę) ma kilka klawiszy typu pauza, głośność itp. Ale musiałem pozamieniać funkcje przycisków np. na podgląd konsoli (sprawdzam przy Genesis wielkość bufora, bitrate itp), przechodzenie pomiędzy filmem a menu (na PC TABem się to robi) + wyciszanie i każdy przycisk który mogłem nadpisać jest już zajęty. A chciałem jeszcze cośtam dołożyć jak pilot dostałem (aktualnie