Wpis z mikrobloga

@Emdowu: Podstawa to i tak miecze, kuszą nikogo nie dojedziesz, zresztą rozmowa z Vessimirem przed gryfem odsyłam, daje do zrozumienia, że znaków, eliksirów plus srebrny miecz, nic nie zastąpi.
  • Odpowiedz
@liqui6: Boję się, że ze znakami gra będzie za łatwa. Mam dodane 2 punkty w Igni, 1 w Queen i 2 w szybki atak, a takiego Wilkołaka za pierwszym razem zdjąłem, gryfa za drugim. Potwory o kilka lvli wyżej tez nie sprawiają problemów (gram na przedostatnim poziomie trudności).
  • Odpowiedz
@Emdowu: wiesz, że aby aktywować tą umiejętność, to musisz ją przeciągnąć na pola po prawej na karcie postaci? Skoro masz 5 punktów dodanych, to masz najwyżej piąty lvl i 1-2 sloty odblokowane, a więc przynajmniej jedna z tych umiejętności nic ci nie daje, albo w ogóle nie masz ich przeciągniętych i pakuj sobie dalej.

A dla was wszystkich, którzy sobie punkty dodają i nie przeciągneli jeszcze umiejętności - beka z
  • Odpowiedz
@liqui6: Mi właśnie chodzi o to, że teraz jest dość łatwo mimo, że w znaki mam mało punktów dodane. Wystarczy robić uniki. Boję się, że jak dodam więcej pkt w znaki to już całkiem będzie za łatwo i nie będzie przyjemności z gry. Lubię się w grach pomęczyć i kombinować jak coś pokonać :).
  • Odpowiedz