Wpis z mikrobloga

@Songbird: Nie sądzę, aby wygrał PiS. Jeżeli budyń teraz, to PO zacznie festiwal rozdawnicta itd., może anulują też operację Balcerowicz dla zwarcia szyków :-). PO ma bardzo mocny i stabilny elektorat. Myślę, że mogą być partią, która osiągnie samodzielnie najlepszy wynik, ale... Nie zmontuje koalicji, przez Kukizy.
@Songbird: Różnica jest taka,ze PO zapowiadała obnizki podatków,tylko je podwyższali.Pis zapowiadał socjal,a Gilowska była liberalna i tylko podatki obniżała.
@Songbird: Jak nie zaczną realizować swoich durnych programów wyborczych to PO nie prześcigną w zbędnej i miernej legislacji. Poza tym wygrana na jesieni nie musi oznaczać rządów - w zależności jak się głosy rozłożą.
@WaveCreator: W kampanii obiecac można wszystko,ważne co się potem robi.Kaczyński będzie rozliczał PO,więc gospodarkę będzie miał w nosie i za nią odpowiadał będzie znowu jakiś liberał.
jeżeli cba będzie tak działać jak działało, to jestem za


@fan_farmaceutek: Działać jak działało tzn. na granicy prawa i czasami niezgodnie z prawem? Służby powinny zwalczać korupcję a nie tworzyć korupcjogenne sytuacje żeby udupić poszczególnych ludzi.

kolegów od sowy widzieć chcę w sztumie!

To że czegoś chcesz nie oznacza, że to dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)