Wpis z mikrobloga

Mirki, mało kiedy się żalę, ale od kilku dni coś jest nie tak w mojej głowie. Mam dziewczynę, którą kocham, ale widujemy się teraz praktycznie tylko na weekendy. Natury nie oszukasz, więc i #seks ciśnie. Tu się pojawia problem, bo dziewczyna mało kiedy chce, nawet po takich tygodniowych rozłąkach. Ja nie naciskam, ale często wymówkami jest ból głowy albo złe samopoczucie. Ze swoją byłą mam całkiem dobry kontakt, bo mieszkamy też niedaleko siebie i może ze dwa dni temu złożyła mi niemoralną propozycję. Oczywiście odmówiłem, ale przypomniałem sobie jak to mi z nią było. Rozstaliśmy się, bo poznałem moją obecną dziewczynę, ale coś mnie jeszcze do tej byłej ciągnie i boję się, że kiedyś przyjmę jej niemoralną propozycję i będzie po ptokach...

#gorzkiezale #feels
  • 10
  • Odpowiedz
@hi_patryk: olej tą nową, po co ci dziewczyna co nie chce sexu? Niech zgadnę ona ma mniej niż 26 lat? Laski dojrzewają, przed 26 rokiem zycia nawet nie wiedzą po co jest ten cały sex, potem dojrzewają (dla niektórych jest już za późno)
  • Odpowiedz
Chłopie juz po tobie.. Wypijesz kilka kieliszków wódki i polecisz..

@cybuch600:
Nie jest aż tak źle, ale kto wie.

@animuss:
Ma 28 lat. Na początku (ponad rok temu) było naprawdę ok, ale teraz tak coś się pieprzy. Nie wiem, może ja nie daję rady.
  • Odpowiedz
@hi_patryk: najlepiej byłoby spróbować o tym z nią na poważnie porozmawiać, niektóre kobiety nie potrafią w sobie odkryć seksualności i na początku związku są ochocze bo wiadomo początki, a potem odpuszczają i tracą chęci.
  • Odpowiedz