Wpis z mikrobloga

@tusiatko: na okulary przeciwsłoneczne daje średnio ponad 100zł (więc uważam że za okulary to dużo), a używam cały rok, głównie w samochodzie gdzie spędzam średnio 7-10h dziennie. i staram się nie gubić :)
  • Odpowiedz
@sam_gold: @keller: No ja uzywam dlugo, bo powiedzmy przez pol roku powiedzmy codziennie. Mam je juz 2 lata i to jest zdecydowanie moj rekord zycia, bo zawsze po 3 tygodniach czy cos to sie lamaly, albo rysowaly, a te nadal jak nowe. No ale wydalam na nie troche kasy... I o to chyba chodzi. Na inne nie zwracalam uwagi, bo byly za tanie i nie bolala mnie ich strata, te
  • Odpowiedz
@keller: Jeszcze dodam, ze te tanie to byly z takiego gowna robione, ze niewiadomo czy to nawet filtr uv jakis mialo, bo mnie w nich i tak oczy od slonca czasem bolaly, a w tych czuc roznice.
  • Odpowiedz
@keller: Tak normalnie to wiekszosc okularow markowych chodzi w cenie mniej wiecej 100 euro. No ale patrzac wstecz, to mowie. W jednym sezonie to przynajmniej z dwie pary kupowalam ( gdzies w h&m czy cos) bo albo byly zarysowane jak nie wiem co, albo sie odginaly i nie trzymaly na uszach, albo lamaly :)
  • Odpowiedz
@keller: Beda na pewno. Jak bede miala dwie pary to tym bardziej :) Ale mowie, te jakies bajeranckie sobie walne :D Widzialam takie co niby maja czarne szklo, ale pod katem rozowe :D
  • Odpowiedz