Wpis z mikrobloga

Na moim R9 280X udało mi się odpalić #wiedzmin3 na ostatecznej konfiguracji wysoki-uber.
Wygląda to tak, że zasięg widoczności roślin, zagęszczenie trawy, jakość wody i cieni powinna być na wysokim, reszta na uber. Jakość wody można podkręcić, jednak gubi się jakieś 5-10 klatek, a różnicy nie ma żadnej.
Mam włączone wszystkie efekty, AO jest tylko ustawione na SSAO.
W ten sposób mam 55-60 fps podczas gry, absolutnie wszystko można wymaksować a gra będzie chodziła w 30-40fps.

AMD FX 8320
16GB RAM
  • 8
@Primbledon: ja mam widoczność roślin i cienie na wysokich, reszta uber, ao ustaw na hbao bo to sporo zmienia w wyglądzie i widać różnicę a jakoś bardzo dużo nie kosztuje, woda mówisz i to zagęszczenie trawy sporo zmieniają ? oj jak wymaksujesz zasięg widoczności to fpsy na r9 280x chrupią mocno, do 20 lubią spaść, poza tym poniżej 35 fps to zero komfortu już
@Milo23: no u mnie na 55% na głośnikach też nie słyszę :P dobrze wentylowana obudowa i windforce robią robotę, na 50% wentyl dobijało do 76 stopni, bardziej mnie irytują temperatury w idle bo mam jakiś #!$%@? bios na karcie bo ustawia 500 mhz i ma to 43-44 stopnie na 20-30% wentylatora.....