Wpis z mikrobloga

@horsyhorsePL:
Po pierwsze zacznij ściągać z GOGa bo o tej porze nic więcej nie wykombinujesz. No chyba że podlecisz do kolegi, obudzisz go, pożyczysz napęd i włożysz do siebie :) Po mojemu to właśnie walnęło bo miałem kilka razy przypadek, że instalowałem jakąś grę czy program i domagało się jakiegoś pliku, a potem okazywało się, że to wina czytnika CD/DVD i nie czytało ścieżek na płycie. Możesz ewentualnie spróbować skopiować zawartość
@horsyhorsePL:
Może nie będzie trzeba kopiować kolejnych, tylko kontynuować instalację z nich. Z reklamacją możesz się wstrzymać i spróbować zainstalować później na innym napędzie. Coolstory:
Kiedyś kupiłem sobie Mass Effect 2 na PC, a w kompie miałem dwa napędy: nową nagrywarkę DVD od Nec, oraz starego zjechanego Lite-Ona z zepsutym wypalaniem. Ten stary LO bez problemu odczytał płytę z instalką, a nowiuśki Nec poległ w połowie pierwszej płyty.
@Gh0st: Zadzialalo po zmianie nazwy pliku - zwalony egzemplarz, moze dostane w zamian bluze albo inny fant od CDP po reklamacji ;) A Ty wyślij mi na PW jakiś kontakt do siebie, spróbuję postawić Ci piwko, bo sam bym na to nie wpadł ;)