Wpis z mikrobloga

Komputerowe Mirki, okazało się że jestem upośledzony jak moderacja Wykopu. Kolega przysłał mi PC bez zasilacza i mam problem z podłączeniem mojego prawilnego Chiefteca do komputera. xD Podłączyłem 24-pinową wtyczkę do płyty głównej i drugą, 8-pinową. Ale nie wiem jak teraz podłączyć dwie stacje dysków, HDD i kartę graficzną. Pic related.
#serwispc #retardalert #pomocy
D.....r - Komputerowe Mirki, okazało się że jestem upośledzony jak moderacja Wykopu. ...

źródło: comment_0zMSUePp68zhIhdrK376dJ2gpJykWWnW.jpg

Pobierz
  • 21
@BrewNet: 650, nie ma szans żeby nie wyrobił
@szymy: i takie coś bezpośrednio pod zasilacz? takie mam wejście pod kartą graficzną. Jeszcze muszę jakoś wiatraczek podłączyć do procesora też na takiego samego 4pinowego molexa. Z zasilacza z "głównego" wejścia wychodzi 21-pinowy kabel (podłączony) i jeden taki, którego z kolei nie mam gdzie podłączyć w ogóle. ;P
@szymy: @ETplayer: @BrewNet: @damiangrzeli: płyta (abit ip35) działa, ale po podłączeniu karty graficznej (gainward gtx260) już nie - zapewne robię coś źle. Kabel najbardziej po prawej w karcie jest podłączony do zasilacza. Kabel po lewej był wpięty w kartę jak dostałem kompa i nie za bardzo wiem co mam z nim zrobić, rozgałęzia na dwa trzybolcowe białe wejścia. Nad kartą jest jeszcze czterobolcowe nieobsadzone wejście, z dodatkowego wiatraczka