Wpis z mikrobloga

Chciałbym ponownie zacząć palić shishe. Kilka lat temu obserwowałem jakieś forum i kupiłem jakiś sprzęt ale teraz gdzieś wszystko leży zakurzone. Jakieś tytonie jeszcze leżą w szafce od 3 lat, będą dobre ? No i czy możecie polecić jakiś dobry ale nie drogi zestaw ? I jakiej firmy tytoń jest teraz dobry ?
#shisha #fajkawodna #hookah
  • 7
  • Odpowiedz
@Nizki: Jakiej marki tytoń posiadasz i jak byl przechowywany?
Niedrogi tzn ile konkretnie na fajkę mozesz przeznaczyć?
Aktualnie najlepszy tytoń to temat rzeka, ale to nadal wedlug mnie: Social smoke, fantasia, fumari, al fakher, starbuzz czy od niedawna dostępny też w Polsce Ultimate.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: jeżeli chodzi o tytoń to na pewno kilka z tych co wymieniłeś bo pamiętam że na forum można było kupować po ileś gram każdego +Al Afrah i jakieś inne gorsze. Każdy tytoń leży zapakowany w podwójnej dilerce.
Sama fajka tak do 150zł ? Mam węzą Nammor i cybuch Vortex. Do tego ringi na cybuch.
  • Odpowiedz
@Nizki: Generalnie forum nieco umarło, przez co większość jego użytkoników korzysta aktualnie z portalu moja-shisha.pl, tam też znajdziesz giełdę i kilka ciekawych pozycji do zakupienia.
Po 3 latach w strunówce tytoń raczej nie będzie miał już odpowiedniego aromatu. Możesz spróbować go zapalić, ale raczej nie nastawiałbym się na jakieś fajne wrażenia. Zatruć się nie powinieneś.

W tej cenie kupowałbym albo Kaya Q7
  • Odpowiedz
@diarrhoea: okazuje się, że mam konto na moja-shisha.pl od 2010 roku :)
Czy wielkość fajki ma jakieś znaczenie ? Czy tylko kwestia wyglądu ? Zawsze podobały mi się wysokie fajki ale w tym przedziale cenowym to wyboru nie ma. Ta Kaya Pn 36cm wygląda nawet fajnie.
  • Odpowiedz