Wpis z mikrobloga

mam co chwilę czkawkę, od trzech dni pobolewa mnie brzuch, miałam dziś stan podgorączkowy, wczoraj dreszcze, a teraz nie mogę spać bo myślę o pracy, której jeszcze nie dostałam i prawie jazdy, którego jeszcze nie mam i nawet nie jestem zapisana na kurs. co to ma być?
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@PiccoloColo: a, chwilowo przestałam ograniczać cukier jakkolwiek, jak czuje potrzebę na słodkie to cos jem. i jest nieco lepiej. ale koniecznie muszę dojść do przyczyny niskiego cukru, bo to tylko objaw, a nie przyczyna... byc moze bede musiała tez zrezygnować z antykoncepcji, ale tez wolałabym nie. z hormonalnej w sensie.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo: nie jestem. brałam pod uwagę taka dietę, ale przy takich wynikach to byłoby samobójstwo raczej. moze kiedyś :) póki co wazne jest abym dostała leki na nadczynność, to stabilizuje wiele rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo: kalendarz to żadna metoda antykoncepcji, szczególnie u kogoś z zaburzeniami hormonalnymi ;) ja nie do konca ufam innym metodom niż pigułki, dlatego wolałabym przy nich zostac, ale biorę juz tak długo, ze pewnie bede musiała zrobic dłuższa przerwę.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo: nie widzę powodu do wstrzemięźliwości w wieloletnim związku, wszystko jest dla ludzi :P a dziecko wolałabym zrobic w pełni świadomie i celowo, a nie niechcący.

średnio, ale juz powoli zaczyna świtać :<
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo: cierpieć to nie cierpię, po prostu wyszła mi za niska krzepliwość krwi w jednym wyniku i musi lekarz ocenić, czy moge dalej te leki brać, bo pigułki powodują problemy tego typu. czasem nawet próby wątrobowe zmieniają, ale to mi wyszło w normie. przy zlej krzepliwości i braniu dalej pigułek moze powstać zator przez skrzepy, a to wiadomo jak sie moze skończyć. ale za niska to chyba problem z krzepnieciem,
  • Odpowiedz
@SScherzo: właśnie takie cierpienie miałem na myśli.

No faktycznie xD Mając nocki ciężko dojść do rachuby. Jest świeże powietrze, szkoda, że nie możesz otworzyć okna ze względu na stan zdrowia.
  • Odpowiedz