Wpis z mikrobloga

#ogloszeniematrymonialne

Przystojny niepalący i niepijący kawaler o ugruntowanej pozycji finansowej pozna miłą i atrakcyjną panią w wieku od 18 do 30 lat. Uwielbiam grać na gitarze, a taniec jest moją życiową pasją. Chętnie gotuję i sprzątam w mieszkaniu. Lubię rozmowy o modzie i kosmetykach. Nie interesuję się piłką nożną. Mam nienaganne maniery oraz kulturę osobistą też posiadam. A cały wolny czas chcę poświęcić ukochanej. Nie interesują mnie przelotne znajomości. Jeżeli jesteś zainteresowana to proszę o odpowiedź ze zdjęciem w formie wiadomości prywatnej. Pozdrawiam wszystkie panie z wykop.pl
  • 24
  • Odpowiedz
@dreaper: jeszcze 29, ale mialem w swoim zyciu 43 dziewczyny, a w najlepszych okresach 3 na raz... teraz sie ustatkowalem i juz rok z jedna :) a i dodam ze ani bogaty ani przystojny nie jestem :P
  • Odpowiedz
@swiezaq: mozna tak powiedziec... z kobietami trzeba umiec rozmawiac! niewazne czy ladny czy brzydki jestes, jak umiesz rozmawiac i sluchac (ze zrozumieniem) to kobieta mozna tak zakrecic ze swiata poza Toba nie widzi :)
  • Odpowiedz
@swiezaq: Chcialem Cie zabrac na weekendowy podryw, ale w paru slowach powiem tak... Miasto nie ma znaczenia. Ja dosc pozno zaczynalem, bo w wieku 20 lat. Zanim odkrylem to ze podryw moze byc "latwy i przyjemny" przeczytalem kilka ksiazek o podrywaniu, jakies tam zlote zasady podrywu, jak podrywac i takie tam... to mnie naprowadzilo :) wyciagnalem wnioski i ruszylem w miasto :) Po tygodniu polowa wpisow w ksiazce telefonicznej w
  • Odpowiedz
@fotosiek: Dzięki :D A miejsca w których podrywasz nie mają znaczenia? Bo np. klub wg mnie to średnio, bardziej na przelotne znajomości. Ale jeśli nie klub to gdzie?
  • Odpowiedz
@swiezaq: maja i nie maja wg mnie... bo np jesli kobieta idzie do klubu to albo spotkac sie ze znajomymi, albo potanczyc, albo zostac poderwana jesi idzie sama... ja w klubach nie podrywalem, bo zawsze konczylo sie to fiaskiem :/ wiekszosc swoich bylych poderwalem na ulicy, przystanku, w sklepie :) Taka o sytuacja... ide sobie na przystanek (a byly dwa obok siebie) patrze! a tu stoi ona... moj typ! cala
  • Odpowiedz