Wpis z mikrobloga

@Bakal: BRAWO BRAWO BRAWO, to jest najmadrzejszy argument po co isc na wybory. Na Boga politycy to najgorszy ludzki sort ale dlaczego w dodatku ma nami rzadzic najglupszy, najbardziej ciapowaty, ktory nie umie sie odezwac a jak juz cos powie to zawsze brzmi to dla mnie jak "za górami, za lasami" nosz #!$%@? chyba moge wymagac od prezydenta zeby wzbudzal we mnie odrobine szacunku a nie tylko wieczna beke.
@Bakal: Duda mnie przekonał w paru kwestiach, żeby na niego zagłosować. Ale przede wszystkim zagłosuję właśnie na niego, bo nigdy w życiu nie postawię krzyżyka przy nazwisku osoby, która podpisała się pod kradzieżą pieniędzy z OFE. A oddanie głosu na Dudę zamiast zostania w domu jeszcze bardziej oddali go od władzy.
@Bakal: chciałem zrobić tak samo. Ale jak usłyszałem pomysł przewalutowania kredytów we frankach po cenie z zł z dnia zawarcia umowy, to nie zdzierżę. To jest tak chamskie i niesprawiedliwe, że postanowiłem się nie #!$%@?ć wybierając mniejsze zło, bo nie warto. Mój głos nic nie znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)