Wpis z mikrobloga

Dobra pogańskie śmieszki, skąd brać fundusze na rozwój grając pogańską Polską? Zaczepianie Karolingów (12k vs 7-10k) to raczej średni pomysł, ponadto zajęli kawałek pomorza tworząc strefę buforową, więc nie mam możliwości grabienia dobrze rozwiniętych chrześcijańskich prowincji
#ck2
  • 6
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: za późno, nie wyrobiłem się przed erą wikingów, syn którego wysłałem na edukację na mroźną północ nie zdążył objąć władzy :D. Aktualnie płodzę mnóstwo córek aby mieć w miarę pokaźne plecy i trzeba będzie skopać dupę Karolingom i odzyskać saskie ziemie.
@bloodcrawler: Buduj stocznie i plądruj wybrzeża Anglii / Irlandii. Jak masz większą armię to polecam Rzym, Konstantynopol i te klimaty. Pagan Tribes nie mają problemów ze złotem
@Qzwxecrv: Jeśli wykryjesz że przeciwko spiskuje, to możesz taką osobą zaaresztować i wygnać przejmując jej majątek. Zresztą jeśli zorganizuje oficjalny bunt - tak samo.
Wygnanie jest bardziej opłacalne niż ścięcie takiej osoby, po w tym drugim przypadku wszystko dziedziczy dziedzic.