Wpis z mikrobloga

@Naciass: podaj zakres przystępnych cen i czym są wzory dla Grażynek, bo ostatnio słyszałam że moje ulubione modele są jak od starej gorseciarki, ale w moim sercu tylko pani Ania z Comeximu (chociaż mogliby trochę zaszaleć z koronkami, nie powiem). Może Dalia? Gorsenia podobno się poprawiła jakościowo, ale nadal nie robią 60-tek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Asgareth: Zaakceptuje cene do stowki, chociaz im taniej ale nadal dobrze, tym lepiej. Wzory dla grazynek- takie bazarowe mocno zabudowane staniki, zero seksapilu :(

@kasiknocheinmal: :) mam c/d obwod hmm pewnie z 80. Dawno nie kupowalam biustonosza i nie wiem :( ostarnio wiekszosc to sportowe nosze
  • Odpowiedz
@Naciass: zmierz się pod biustem ciasno na wydechu, jakbyś mogła. Bo rzecz w tym, że jest duża szansa, że masz ten stanik niekoniecznie dobrze dobrany, bo do 80-tki trzeba być bardziej konkretną z budowy kobietą, a jednak jak myślisz o intimissimi, to może jesteś drobniejsza. O obwód w biuście nie pytam, bo po co niebieskiepaski mają czytać ;) Ale zweryfikujemy chociaż ten pod.

Z polskich firm masz Comexim, Ewę Michalak i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kasiknocheinmal: no drobna nie jestem 172/70-75 bywa. Intimissimi- nie wiedzialam ze robia tylko dla modelek :(
Chyba nie bede sama kminic a pojde do pani, ktora u nas w miesciejest polecana, ma sklep z roznymi markami. Biustonosz slubny ktory mi dobrala byl perfekcyjny.
  • Odpowiedz