Wpis z mikrobloga

@zeligauskas: mi została 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mój lapek jest jakiś wyjątkowy
szukałem przez rozbiórką tutoriali jak to zrobić i większość była zbliżona do siebie, tyle że żaden z filmików nie pasował do zrobienia tego samego z moim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meister431: Ja rozbierałem swojego tableta GoClevera z Biedronki za 300zł, łatwo nie było bo więcej niż śrubek było wsuwania, rozkręciłem, popoprawiałem trochę rzeczy, włożyłem obudowę na miejsce, potem ustawiłem tablet pionowo na swoim biurku, odwróciłem się na chwilę by poszukać opakowania na śrubokręty, nagle słyszę plask. Patrzę, tablet upadł prosto na śrubokręt. Takie piękne 5cm pęknięcia ekranu
  • Odpowiedz
@joookub: pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po wymianie pasty jeszcze 2 razy otwirałem laptopa i już obyło się bez przeszkód, choć znalazłem problem karty sieciowej
byłem na tyle inteligentny żeby uszkodzić kabel łączący ją z płytą główną
  • Odpowiedz
@Meister431: Pierwszy to to nie był, już latałem z lutownicą, naprawiałem sobie oderwanego triggera w 3DSie. No to lutuję, powoli i ostrożnie, nagle trzasnął mi fotel, obie ręce się zatrzęsły, spada kropla cyny i połączyła dwa kabelki obok siebie w jeden
I JA TAKIE MEGA KURDE-PRZYPAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To był chyba trzeci raz kiedy rozbierałem 3DSa, poprzednimi razami zawsze mi się udało naprawić, ale ta
  • Odpowiedz
@joookub: miałem styczność z zarówno psvita jak i 3DS
osobiście byłem za psvita, ale konsolka ma sprzedaż na nieporównywalnie mniejszym poziomie porównując z 3DS-em
szkoda, że potencjał konsolki nie jest wykorzystywany przez małe zainteresowanie nią
  • Odpowiedz
@joookub: w domu mam tylko starego GBA, PS 1 i PSP, z której korzystam chyba już 8 lat, naprawdę wysłużona i trochę niesprawna, ale dająca dużą frajdę konsola, swoją drogą gry na nią chyba jeszcze wychodzą w Japonii jak się nie mylę
  • Odpowiedz
@Meister431: Szkoda że nie masz PS2, to właśnie na PS2 powychodziły najlepsze jRPGki wszech czasów, w których można spędzić setki godzin :P
Jak masz 3DSa to obczaj sobie Tales of the Abyss, port gry z PS2, hype niesamowity, pod koniec gry autentycznie krzyczałem. Niestety gra ma syndrom FFXIII - bardzo wolny start ;)
U mnie w domku obecnie PS3, X360, Gamecube, Wii, Wii U, 3xDS, 5x3DS, 1xPSP, 1xVita, 2xGBC, 1xGBA i
  • Odpowiedz
@joookub: kiedyś chciałem odkupić ps2 używaną od kumpla, ale jakoś nie wyszło, a póżniej już przestałem się nią interesować, bo dostałem psp
z 3DSem miałem styczność jakieś 2 miesiące temu, gdy pożyczyłem konsolkę od kumpla na 2 tygodnie, niestety teraz nie mam jej u siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zmieniając temat, dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz