Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co z moją rodziną to jest nie tak. Siostra (młoda, 20lvl, studentka) miała zamiar głosować na Korwina, zagłosowała na Kukiza bo większe szanse niż Korwin - okej, zrozumiem, mimo że JOWy, ważne że nie na Bronka. Ale moi rodzice za to co? Zagłosowali i zagłosują drugi raz na prezydenta-debila. JA #!$%@?. Kumacie? Na faceta, który nie umie sobie sam ułożyć przemówienia, powiedzieć coś w ładny sposób samemu (a nie z kartki wcześniej przygotowanej przez po'wców), nie umie pisać poprawnie po polsku (#!$%@?, prezydent!), pali śmieci na działce no i #!$%@? jest #!$%@? DEBILEM. Ja nie wiem jak on tego magistra z historii zdobył, ale to może dzięki temu że dobrze zapamiętuje, czy coś - no bo wystarczy popatrzeć jak potrafi spamiętać te wszystkie mowy w swoim łbie. I teraz najlepsze, mama nauczycielka, tata pracuje w korpo na wysokim, managerskim stanowisku (6,5 średniej krajowej netto, jak nie 7). I stwierdzili, że głosują na Bronka byleby PISiory nie wygrały bo będzie rozdmuchany Smoleńsk (NO JA #!$%@?, może to wywołać konflikt Polska-Rosja racja, ale jest to słuszne rozwiązanie bo śledztwo jakie prowadzili Rosjanie to idealny przykład jak zrobić polaków w balona. Inna sprawa, że teraz już nie ma co z tego rozdmuchiwać bo wszystkie ślady zostały dawno zatarte) i będą ludzie wyciągani w kajdankach z domu. I mówię, że są mega problemy z wystartowaniem z własnym przedsiębiorstwem, opłaty, podatki, ZUS który jest bez sensu (odpowiedź ojca - no, a gdyby nie ZUS to by ludzie nie mieli emerytur. Już widzę jak starczy hajsu na emeryturę ojca za 20 lat, no chociaż może dla niego jeszcze będzie), no i że Bronek to debil. "Prezydent jest i tak tylko reprezentatywny" - no #!$%@?, to wybierzmy Ogórkową, ona to się zdecydowanie dobrze prezentuje! Trochę robienie #!$%@? z logiki. Bo Komor nawet nie umie zwykłego taktu zachować (przykład kiedy był jeden parasol i BORowcy osłaniali przed deszczem tylko Bronka, goście z innych państw (prezydent Francji i Merkel?) stali i mokli...) więc gdzie u niego bycie reprezentatywnym. W tym kraju to naprawdę zmieni się dopiero za 30 lat jak nie więcej, o ile obecna młodzież jest w miarę myśląca chociaż #!$%@? wątpię. 18 lvl here, ogólnie głosowałem na Wilka, ale w parlamentarnych poparłym krula. I co #!$%@?? Ludzie z mojej klasy w większości deklarowali głosowanie na Bronka "bo jest fajny" NO #!$%@? MAĆ KREW MNIE ZALEWA. Zazwyczaj to w sumie dziewczyny (wiecie, ten typ idiotki dla której najważniejszy party all day i inne takie) to deklarowały. Może z 7 osób zagłosowałoby na kogoś antysystemowego kim nie byłby Kukiz. Masakra po prostu, MASAKRA. I o wiele bardziej wolę Dudę na stanowisku prezydenta niż Komorowskiego. Wykształcony magister prawa pochodzący z domu, gdzie oboje rodziców jest profesorami kontra prezydent DEBIL. Wybór jest prosty.


#wybory #polityka #4konserwy #neuropa
  • 10
@Makku11: Jak ta cycata baba może być przed Marianem Kowalskim? Marian ma jasną i klarowną wizję. Wie co jest dobre, wie z kim trzymać, jak budować relację. Widzi co się dzieje na terenie międzynarodowym. A Ogórek? Ona tylko mówi że trzeba rozmawiać i że nie bałaby się zadzwonić do Putina, och jaka ona twarda..
@fenix7557: Mariana też chciałbym jako prezydenta, myślę że na to stanowisko (ale tylko to, plus poselskie oczywiście) pasowałby najlepiej. Ale niestety on ma zły PR, bo Ruch Narodowy.
@sphinxxx: zarobki rodzinne na podobnym poziomie? Bo ja nie wiem czemu oni #!$%@? nie zauważają jak tu jest #!$%@?. Chyba po prostu za dobrze im się obecnie żyje i robią porównanie czasy ich młodości - czasy obecne (tj. teraz jest lepiej). Bo np. ludzi którzy klepią biedę i głosują na Komora to nie rozumiem ANI TROCHĘ. Chyba, że to jest patologia, ale oni niestety nie myślą to cóż XD
@Makku11: Tak. Nie powiedział bym, że żyje im sie dobrze, bo #!$%@? ciężko. Po prostu oni głosują anty PiS. Przeciw Kaczynskiemu, Macierewiczowi itp i nic innego nie chcą słyszeć.
@sphinxxx: no moi też #!$%@?ą ciężko, ale przynajmniej hajsy zawsze są ( ͡° ʖ̯ ͡°) No właśnie, mam tak samo, poglądy moich rodziców to "a #!$%@?ć ich program gospodarczy w sumie, #!$%@?ć ekonomie, najważniejsze jest to, że mają podejrzenia, iż Smoleńsk mógł być czymś więcej niż zwykłym wypadkiem" nosz #!$%@? XD