Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki. Z zewnątrz jestem ciemny blond, ale w sercu rudy. W związku z tym, zbulwersowany postępowaniem części z nas zastanawiam się poważnie czy nie podjąć odpowiednich kroków i nie poinformować o sprawie ruchu kontroli wyborów. Oto (chyba) ostateczna wersja mojego maila uzupełniona o drobne studium postawy części Mirków. Wysyłać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wybory #wyboryprezydenckie2015 #ciszawyborcza #donosyzewsi ##!$%@?
t.....3 - Dobra Mirki. Z zewnątrz jestem ciemny blond, ale w sercu rudy. W związku z ...

źródło: comment_0j8P6PwIe3pS63eeLxTiTUEBcz2dbSdB.jpg

Pobierz
  • 21
@tomekwl3: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
@parasolki: poszło, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Zastanawiam się nad telefonem do nich, ale cebula mocno i szkoda mi kasy na starter a nie chcę, żeby mieli mój numer + problemy z czytaniem SIM przez telefon, więc trochę się boję to ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na stronie jako kontakt dzisiejszy podają interwencyjne numery telefonow

Jakby co to zachęcam do działania ( ͡° ͜ʖ ͡°