Wpis z mikrobloga

Gardzę ludźmi którzy idą na #wybory i:

HEHE DOPISZĘ BATMANA OOOO ALBO NIE FRANKA UNDERWOODA ALE BĘDZIE ZABAWNIE, WRZUCĘ TEŻ ZDJĘCIE NA MIRKO HIHIHIH BOSHE JAK ŚMIESZNIE

Utwierdza mnie to w przekonaniu, że niektórzy ludzie chociaż mają 18 lat to nie powinni móc głosować.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: Nie spinaj się tak, komisja ma potem z tego trochę ubawu, dzięki temu atmosfera przy liczeniu się trochę rozluźnia. A po całej kartce można sobie bazgrać co się chce - liczą się tylko przecinające się linie w obrębie kratek przy nazwiskach kandydatów.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: co za problem żeby kogoś dopisać, a jednocześnie oddać ważny głos na któregoś z kandydatów? Jak byłem kilka razy w komisji to zawsze było jakieś urozmaicenie przy liczeniu, a zdarzały się nawet bardzo ładne rysunki.
  • Odpowiedz
@Retnnok: jest napisane jak najbardziej poważnie, #!$%@?ą mnie tacy ludzie, ale napisanie że kimś gardzę to tylko zwykła konwencja przyjęta na mirko tak samo jak napisanie "Jak mnie #!$%@?ą takie cioty" czy "nawet mi Ciebie nie żal". Jesteś tutaj już prawie dwa lata, powinieneś ogarniać takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: a mnie #!$%@? ta konwencja. szastasz sobie tym slowem, a ono ma bardzo mocna wymowe. Głos nieważny to JAK NAJBARDZIEJ możliwość wyboru. Sam oddałem nieważny głos. To jest też wyrażenie jakiejś opinii. A to, w jaki sposób ktoś zrobi głos nieważny, czy poprzez zamazanie, dopisanie czegoś itd to już tam #!$%@? mało ważne, i spina o napisanie "batman" jest DUŻO bardziej dziecinna.
  • Odpowiedz
@Retnnok: No to jak Cię #!$%@? ta konwencja to usuń konto, nikt Cię tutaj nie trzyma. Ja nie neguję możliwości oddawania głosów nieważnych, tylko przeciwko robieniu sobie jaj z wyborów i potem chwaleniem się tym w necie. Ludzie zrobią wszystko dla atencji najwyraźniej
  • Odpowiedz
że niektórzy ludzie chociaż mają 18 lat to nie powinni móc głosować.

nie szanuję za robienie sobie jaj z jednej z najważniejszych instytucji

bo to niepoważne i dziecinne

niż zachowywanie się jak dziecko

No to jak Cię #!$%@? ta konwencja to usuń konto


@Adams_GA: powiedz ze ty nie jestes serio.
  • Odpowiedz
@Retnnok: No bo taka prawda, po coś ktoś ustalił próg 18 lat, stwierdzając że 18 latek jest już na tyle dojrzały, że potrafi podejść do pewnych rzeczy (ważnych dla całego kraju) z odpowiednią powagą, a nie rysować #!$%@? na karcie do głosowania i dopisywać Batmana. Dla mnie to jest niepoważne i szczerze mało mnie obchodzi Twoje zdanie i nie przekonuj mnie na siłę bo marnujesz tylko mój i swój czas.
  • Odpowiedz
@Retnnok: Ale co, bo korzystam z internetu to mam jakiś obowiązek się Ciebie słuchać i przyjmować za prawdę objawioną to co piszesz? Ja tego od nikogo nie wymagam, napisałem co uważam i tyle. A teraz serio narazie bo mam ważniejsze rzeczy do roboty
  • Odpowiedz
Ja uważam, że w tych wyborach jest kandydat dla każdego. Od lewaka, po prawaka. A ci którzy idą i dopisują bzdury "bo nie ma nikogo godnego" to zwykli ignoranci, którym nawet debaty się nie chciało obejrzeć.

Ale skoro w obecnej sytuacji jest im tak źle, to niech wiedza, ze każdy głos WAŻNY na innego niż obecny prezydent kandydata daje szansę na zmianę. A każdy głos NIEWAŻNY poza paroma lajkami, czy plusami na
  • Odpowiedz