Wpis z mikrobloga

  • 0
@zgnily: Słyszałem w jednym z wywiadów jak łączył Lutra z masonerią czy czymś w tym rodzaju. Wydawał się spoko ale coraz bardziej mi się wydaje, że jest lekko obłąkany.
  • Odpowiedz
@szalonyjogurt: po prostu taki ma konstrukt, każdy kto robi zamach na kk to mason. Uszanuj jego prawo do masowania.
A tak na poważnie, to często stawia hipotezy w takiej formie, że ciężko zgadnąć czy to twierdzenie czy próba zdyskredytowania przez zarzut (bez możliwości obrony przez oponenta - dlatego takie coś uważam za dyskredytowanie). Nie słyszałem tego, przydało by mu się zadać to pytanie w rozmowie 1na1, chciałbym zobaczyć jak z
  • Odpowiedz
@szalonyjogurt: domyślam się że sponsorują jego start w wyborach, wiem że cejrowski miał ból dupy z powodu interesów jakie robił z jego sztabowcem. Jakiś wydawca nie zapłacił mu honorarium. Gdyby nie to, to zagłosował by na niego, taką reklamę mu zrobił dziad, ważniejsza kasa niż przekonania.
No i jeszcze można wspomnieć przy okazji o nocnych wilkach, też atak na jego sztabowca. Ale o tym była 2h konferencja i ładnie wtedy
  • Odpowiedz
@miecz_Pana: od kiedy to wierzyć w Jezusa oznacza automatyczne bycie katolikiem?
bardzo chciałbym chciałbym nie chodzić na religię, wtedy byłem ateistą
nawróciłem się na studiach, i nie jestem katolikiem

  • Odpowiedz