Wpis z mikrobloga

Tak słucham i słucham tego Brauna i coraz bardziej nie mogę się nadziwić jakim on jest gościem. #!$%@?ę od poglądów, nie każdemu się muszą podobać, wolna wola. Jednak jest styl wypowiedzi, inteligencja i po prostu umiejętność prowadzenia dyskusji jest na poziomie niedostępnym dla wielu ludzi. Jest troszkę flegmatyczny, ale przez to jeszcze bardziej mi się podoba to, bo wygląda jakby naprawdę ważył każde słowo żeby nie mówić głupot.
Poniższa konwersacja to majstersztyk. Nie daje się zbić z tropu, wytrącić z rytmu. No i chyba najpiękniejsza kwestia:

wymieniajmy argumenty

nie kłóćmy się, nie obrażajmy, nie przekrzykujmy się nawzajem.
Mistrzostwo

#braun #wybory #oswiadczenie #polityka
seeksoul - Tak słucham i słucham tego Brauna i coraz bardziej nie mogę się nadziwić j...
  • 40
  • Odpowiedz
@seeksoul: Bo to jest wykształcony człowiek który głosi swoje poglądy, dodatkowo niesamowicie inteligentny i kulturalny. To nie jest krzykacz jak 3/4 polityków którzy podczas rozmowy przekrzykują się, potrafi prowadzić rozmowę i akcentuje odpowiednie słowa, ma swoje zdanie i mówi co myśli, proste.
  • Odpowiedz
@spere: ot, w tym materiale chociażby określa sam siebie jako wolnościowca - niskie podatki, silna armia, wystąpienie z UE. Dodatkowo jest człowiekiem wierzącym, który chciałby na pewno większej integracji Polski z KK. Zauważyłem, że to się niektórym wykopkom nie podoba
  • Odpowiedz
(aczkolwiek jest za rozdzieleniem władzy duchowej i władzy świeckiej oraz powrotem religii do salek katechetycznych)


@miecz_Pana: To jest absurd. Nie wyobrażam sobie aby człowiek o tak silnym skręcie religijnym dopuściłby np. invitro o aborcji nie wspominając (nie żebym był fanem tego ostatniego) - dla katolicyzmu jest to w gruncie rzeczy zbrodnia, więc będąc u władzy i dopuszczając takie rzeczy defacto przyzwalał by na zbrodnię i zaprezentowałby hipokryzję lvl 9000. Tutaj szlag
  • Odpowiedz
który chciałby na pewno większej integracji Polski z KK


@seeksoul: @spere: właśnie jest za rozdziałem Kościoła od państwa i powrotem religii do kościołów. Dziś się tego dowiedziałem. Jest zwolennikiem Kościoła jako krytycznego recenzenta władzy a nie organu potrzasającego sznurki
  • Odpowiedz
  • 2
Nie jestem w stanie wziąć na poważnie osoby która chce potencjalnie żyjącego 2000 lat temu człowieka intronizowac na króla Polski. #!$%@? was do reszty?
  • Odpowiedz