Wpis z mikrobloga

@Dramir:
Dokładnie zbawiciel, cudotwórca i geniusz, gdyby nie on to Real zdominowałby La Ligę na kolejną dekadę! Visca el Barca! Catalunya lliure!

  • Odpowiedz
@Pustulka: Pep to nadal wielki trener. Taki urok trenerów ze raz wygrywasz wielkie mecze a raz je przegrywasz . Zresztą w tym meczu według mnie, jako kibica Barcy, TV wynik tez powinien być niższy. 2 do 0 byłoby sprawiedliwie i wciąż byłyby szanse dla Bayernu
  • Odpowiedz
wynik tez powinien być niższy. 2 do 0 byłoby sprawiedliwie i wciąż byłyby szanse dla Bayernu


@salvador_w_dali:

Pep to nadal wielki trener.

Nie jest wielkim trenerem, zaryzykuję stwierdzeniem, że nigdy nim
  • Odpowiedz
@Pustulka: znowu powtarzanie, że Enrique to słaby trener? A jak Mourinho nie pracował przez rok, to nic takiego?
Co z tego, że awansował z Barceloną B do segunda division, i awansowałby do 1 ligi, tylko przez regulamin nie mógł. Nie mówię, że jest jakiś niesamowity, ale nie można mówić, że jest beznadziejny.
A Guardiola, jest w półfinale LM, wygrał ligę więc chyba tragedii nie ma. Zobaczymy co będzie za rok
  • Odpowiedz
Jest nieudolny taktycznie, nie ma planu B, wystawia zawodników na nie swoich pozycjach, nawet jeżeli był na niej absolutnym topem, ma przerośnięte ego i nie potrafi zarządzać ludźmi itd.


@Pustulka: LOL, tyle Ci powiem. :)
  • Odpowiedz
Nie na temat. :P Zależy którym: 3, 5, 7, 8 bramek - trudno powiedzieć, Barcelona ma na tą chwilę najlepszy atak Świata, kto wie czy całościowo zespół taki też nie jest. Sam dobrze wiesz o co mi chodziło w tamtych wpisach.


@Pustulka: Miałem w myślach bardzo długą odpowiedź na te Twoje posty, ale że roboty było mnóstwo, to przekonałem sam siebie, że jednak spory La Liga vs Premier League są
  • Odpowiedz
A jak Mourinho nie pracował przez rok, to nic takiego?


@Masterfcb:
Z tą różnicą, że Mourinho chciał prawie każdy zespół Świata, a Luisa, no wiem, chyba miał bardzo duży problem ze znalezieniem pracy i drugiego dyrektora, który mu zaufa po takiej wtopie. Chciałbym również nadmienić, że porównywanie Mourinho, który wtedy już sprawdził się w kilku klubach i ligach oraz miał wieloletnie doświadczenie jako asystent jest zwyczajnie głupie.

Co z tego, że awansował z Barceloną B do segunda division, i awansowałby do 1 ligi, tylko przez regulamin
  • Odpowiedz
ejejej przeważnie mi odpowiadałeś długo i merytorycznie, podając całkiem niezłe argumenty. :P


@Pustulka: Wiem, że tak nieładnie LOL-a rzucać i spadać, ale naprawdę nie mam czasu. :) A dziś jeszcze mnie ten mecz wykończył emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Nie napisałem, że jesteś debilem. Napisałem, że kto tego nie zauważa jest debilem. Nie chodzi mi o ścisłe statystyki i wyniki. Barcelona pod jego wodzą, w porównaniu do tego co grała za czasów Rijkaarda, naprawdę weszła na wyższy poziom. To była inna gra, podobna, ale jednak inna, lepsza. Stąd tak duża ilość trofeów w następnych latach. Ulepszył coś co już było - jak słusznie zauważyłeś - dobre. Czy jest
  • Odpowiedz
@Pustulka: Zawsze mnie rozwala, jak ktoś pisze "Guardiola to nie trener bo dostał samograja", a Real to nie jest samograj ? Kupują praktycznie kogo chcą, zmieniają trenerów jak skarpetki, a ile w ostatniej dekadzie ugrali ?
  • Odpowiedz
Nie może być świetnym trenerem bo może 2 razy z rzędu odpaść w półfinale LM?


@Murzinio: Nieładnie tak dobierać sobie jedną rzecz, nigdzie nie napisałem, że uważam tak przez pryzmat jedynie odpadnięcia z Bayernem w obu półfinałach po nietrudnych drabinkach. Można z niej odpadać, można z niej wylatywać z hukiem. Został sprowadzony do Monachium w określonym celu,otrzymał w spadku najlepszą drużynę Świata, która kadrowo obecnie jest jeszcze mocniejsza i co
  • Odpowiedz