Wpis z mikrobloga

@HaveANiceDayMan: jedyne co mnie trochę niepokoi to ta belka na dole. Podobne obawy o wygodę klawiatury miałem przed zakupem 9810 - ale po paru chwilach się przyzwyczaiłem i wprawdzie to nie to samo co 9900 czy Q10 (wiadomo większe przyciski = większa wygoda), ale mi się na niej bardzo dobrze pisze.
Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, na razie to tylko rendery. ;)
  • Odpowiedz
@typ711: znając BB nie podejrzewam nawet, że wypuszczą na rynek coś na czym nie będzie się pisało możliwie jak najwygodniej - więc tą belką bym się nie przejmował. To nie jest finalny produkt, tylko render. Na pewno albo to poprawią, albo zrobią tak, że nie będzie w niczym obniżać komfortu pisania.
  • Odpowiedz
@xvovx: ja mam nadzieję że to nie będzie taka paletka jak na renderach, tylko coś wielkości maks z10 no inaczej będę musiał znaleźć inne telefon ponownie a nie ma z czego wybierać :(
  • Odpowiedz
@ksiak: wydaje mi się, że zsunięty będzie mniej wielkością czymś pomiędzy z10 a z30. Przynajmniej tak wnioskuję po oficjalnych zdjęciach, bo szczegółów technicznych niestety brak.
  • Odpowiedz
@xvovx: to jest to na co czekam :D Kochałem 9800 i 9810 i z bólem musiałem się przesiąść na full toucha z BB10. Już traciłem nadzieję na wydanie slidera.
  • Odpowiedz