Wpis z mikrobloga

Do #xiaomi i obserwujących #majsterpirzu - testuję Xiaomi MiNote i mówię szczerze - jestem coraz bardziej zakochany. Ten zimny dotyk aluminimum i szkła, to szkło zaokrąglene i ta smukłość, ta prostota i minimalizm w designie i MIUI... To szczotkowane aluminimum ze szlifem.. Dla mnie, numer jeden wśród telefenów.. Miałem dla siebie zostawić meizu m1 note ale ten 'mi'... ten, a raczej ta 'mi' mówi do mnie "zostaw mnie, będziemy szczęśliwą parą". Cóż... ta 'mi' jest zimna, piękna i droga jak... kobieta. Jak kobieta kiedyś nabierze zmarszczek i rys, przycinek i złośliwości, ja wiem, ale zawsze będę pamiętał tą, jaka jest na zdjęciu - młoda, idealna, ciągle oczarowująca.. #technologiczniezakochany
Pobierz Pirzu - Do #xiaomi i obserwujących #majsterpirzu - testuję Xiaomi MiNote i mówię szcz...
źródło: comment_ThlHk6SizlEwNAdLzAOdP2pV4NoYspxX.jpg
  • 19
@waldo: Mi4 leży w Warszawie, będę porównywał je oba, narazie jestem zakochany w MiNote, moze i mi przejdzie jak zobacze mi4 :) Ale ciekawe jaka bedzie nastepna odslona minote jak i mi5. :)
@Pirzu: Na Mi4 przeskoczylem z Samsunga Note 1/2/LG G3. Nawet wiekszy ekran nie jest potrzebny, Mi4 jest idealny, ale ciekaw jestem kolejnego MiNote.
@Pirzu: Nie mialem. 5" w przypadku Mi4 jest idealne, ale jak wspomnialem jestem bylbym uzytkownikiem note od samsunga i Lg g3. Na 99% przeskoncze na MiNote2 jak wyjdzie. Mi4 to designem troche wiekszy iPhone 5, jakoscia wykonania nawet lepszy. Ja osobiscie potrzebuje cos miedzy telefonem i tabletem co zmieszcze w kieszeni i swobodnie zaprezentuje projekty. Do dzwonienia mam jeszcze poczciwa nokie E52.