Wpis z mikrobloga

@ZagLos: 16GB, także mam wrażenie, że nie w tym problem. Jednak w ustawieniach graficznych mam do 2GB prawie dociągnięte, a karta 1GB (zero przycinek) - myślisz, że to może być tego wina?
@ZagLos: chodzić chodzi, ale tak jak mówię - wysiądę z samochodu, podbiegnę kawałek w inną stronę i jak się odwracam, to go już nie ma. Rozumiem, że u ciebie takie coś nie występuje?
@emdet: Mam to samo. Wyjeżdżam z garażu jednym samochodem, żeby wprowadzić drugi i albo drugi znika, albo wprowadzę samochód, który chciałem i ten którym wyjechałem znika. Srogie piguły sebastianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emdet: Tak. Mam takie samy problemy jak Ty. Chociaż też nie zawsze. Z tego co zrozumiałem to właśnie tak gra oszczędza RAM. Jak się odwrócisz od samochodu to zniknie, żeby go zaoszczędzić, a jeśli będziesz na niego patrzył to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Mam 8GB Ramu i ustawiłem odległość widzenia (czy tam jak to było) na trochę mniejsze, żeby nie było lagów, to też może
@hdc: dzięki za linki! Aż dziw, że nie zrobili tego w standardzie - żadna filozofia, a o ile przyjemniej.
Używałeś tych modów? Jak to się ma do fali banów ostatniej, tego typu mody też są "złe" wg rockstara?