Wpis z mikrobloga

Pomozcie ludziska:
Mam zapalenie oskrzeli spowodowane paleniem fajek. Lekarz mi przepisal tylko syrop plus jakis lek ktore gowno mi.daja. Swoj jedyny inhalator zostawilem u dziewczyny. Wlasnie.sie.obudzilem z tak ogromnym duszacym kaszlem i nie wiem fo mam robic.
  • 13
  • Odpowiedz
@Doboszi: nie da rady oddychac. W aptece tez gowno zalatwie.bo nie mam recept na nic. To jest taki cholerny swiszczacy oddech na.przemian z kaszlem.i nie da rady tego wykaszlec :-/
  • Odpowiedz
@wojtaz131: jak mam jakiekolwiek objawy sugerujące, że będę miał kaszel w najbliższym czasie to też mnie dopada swędzenie w płucach, niemożność odkrztuszenia i świszczący oddech. Idę wtedy pod naprawdę gorący prysznic. Para wodna daje chwilową ulgę. Ewentualnie robię herbatę i oddycham parą wodną unoszącą się z niej. Polecam zrobienie sobie właśnie jakiejś "parówki", dopóki nie dopadnę leków odkrztuśnych, to mnie ratuje.
  • Odpowiedz
Sprobuje jakas parowke sobie zrobic. W ogole mnie to zastanawia, palilem i palilem i #!$%@? sobie cale pluca i oskrzela, lekarka nie wpadla na to, zeby mi dac inhalator tylko syropek i tabletki, ktore.w ogole mi nie.pomagaja. Dopiero bylem u.dziewczyny i jej babcia dala mi inhalator ktory po chwili mi dal ulge az do teraz w sumie. Jedyne co ja mam w domu to jakis #!$%@? wziewznik Alvesco ktorym moge sobie dupe
  • Odpowiedz
@wojtaz131: O witam i łącze sie w cierpieniu, znam ten ból. Zaczęło się od dziwnego wibratora w płucu prawym przy oddychaniu, poprostu coś tam siedziało i nie chciało się odkrztusić. Oskrzela prowokowały odruch kaszlu dziwnym swędzeniem ale jeśli sie temu poddałem to kaszel potrawił strzelać jak z kałasza i ciężko to powstrzymać dlatego nauczyłem sie nie kaszleć. A jeśli to odkrztuszałem ogromne kleiste złogi flegmy które potrafiły zatrzymać się w tylegardła,
  • Odpowiedz