Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam Hondę Jazz z 2003 r. i niestety nie ma gniazdka AUX. Wiem, że jest fizyczna możliwość puszczania w ten sposób muzyki, ponieważ na radiu jest przycisk "AUX" oraz w internecie znalazłem poradnik jak wpiąć kable dla radia (link niżej). Taki sobie jak dla laika, dlatego pomyślałem że zrobię to w warsztacie.

Pytanie - czy warsztaty w ogóle oferują takie coś, ktoś się tego może podjąć?

Pytanie 2 - jeśli tak, to czy cumple z #wroclaw może kojarzą takie miejsce?

Dziękuję. :)

Znaleziony poradnik:
http://www.hondafitjazz.com/audio.html

  • 10
  • Odpowiedz
@Reality: są dwa sklepy z artykułami elektornicznymi które kojarzę jeden róg Daszyńskiego/Wyszyńskiego a drugi koło kościoła na Jedności Narodowej poszedłbym tam i popytał o jakiegoś fachowca bo żeby mechanika do tego rpac to chyba overkill prędzej elektornik
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Hm, to może rzeczywiście sam spróbuję. :)

Ale wiecie co, najgorszym dla mnie do znalezienia są te "piny", te kostki. W necie wpisywałem już chyba milion nazw na to i nic nie znalazłem. Poszukam w tych sklepach, a jak jednak nie sam, to właśnie muszę znaleźć warsztat montujący car audio, zapomniałem o tej nazwie... :)

Dziękuję! :)

@mariaanoitaliano: @anonim1133: @murgal: @mroz3: @JedkerRealista:
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murgal: Może w Areście będą mieli. Dziękuję, zawołam jak skończę (pewnie do miesiąca, bo zajmę się tym dopiero za 3 tyg, ale myślałem od roku i musiałem się już dowiedzieć na Wykopie :D). :)
  • Odpowiedz