Wpis z mikrobloga

@promarry: ktoś mi może wyjaśnić dlaczego ten artykuł jest bamowany? Wiem że temat ten sam i fotka (tak radzili), ale treść inna i to apel/ prośba o wykop efekt, ode mnie a nie artykuł o mnie. Jest jakiś przewodnik dla nowicjuszy o wykopie ?
  • Odpowiedz
ktoś mi może wyjaśnić dlaczego ten artykuł jest banowany?

@miriam-shaded: Może to skutek tego, że liczne grono zakopało temat, uznając za duplikat. Cóż, znalezisko sprzed czterech dni pojawiło się na głównej, więc można to uznać za pozytyw i liczyć na jakiś "efekt".
Powinnaś spróbować zainteresować inicjatywą kogoś z redakcji TokFm, to jest dobry temat na audycję w tej stacji (np. u Janiszewskiego w "Połączeniu") ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@tekstur: Dzięki. Wydaje mi się ze to przez powieoną fotkę. Nie zauważyłam tego ze sie na głównej pojawiło.:) To rzeczywiście pozytyw. Życzę spokojnej nocy. Jutro audycja o 12 w RDC/ Polskie Radio
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: Witam Ciebie Miriam. Czy fundacja w której pracujesz, macie jakiś sprawny system rozpoznawania, kto z imigrantów jest rzeczywiście Chrześcijaninem a kto muzułmaninem podszywającym się pod Chrześcijan?
Pozdr.
  • Odpowiedz